Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 kék halál?

Windows 10 kék halál?

Figyelt kérdés
Bekapcsolás után a notebookom nem működik. Rákerestem a neten, ez a kék halál lehet. Minden opciót végig nyomogattam, de semmit nem csinál, a Reset this PC-re kattintva is azt írja ki, hogy There was a problem resetting your PC. Mit tehetnék, hogy működjön? Valami hardveres probléma miatt fingott ki esetleg? Kikapcsolás előtt nem telepítettem semmit. HP Elitebook 820 G3. Eddig használva is alig volt, mert többet van szervizben, mint amennyit használom.

2019. júl. 15. 17:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Na most a biosban el tudtam indítani egy olyat, hogy HP Recovery Manager, ami elvileg legyalul mindent a gépről. Szerencse, hogy mindenről van biztonsági mentésem pendriveon és felhőben is. Csak működjön már legalább egy hónapot anélkül, hogy fel kellene gyújtanom ezt a szemetet félmillió ft-ért
2019. júl. 15. 17:24
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ez pech, megvetted és nem tudod használni. Az én laptopom hat éves, ugyan megnyúlt a szalag, gyorsan merül az akku, de szerelő nem látta. Lenovo Ideapad G505. Ez még jó szériából való, 3 éves Lenovo Ideapad rossz, gyári hibás, ennek ellenére nem cserélték ki.
2019. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2019. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2019. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 MolotovPunk ***** válasza:
Észrevettem haverom gépén amin Linux van,hogy egy verziófrissítés Linuxon kb. 10-15 percig tart maximum és izgatott örömteli várakozást jelent az új frissítés, ugyanez windows10-en minimum egy óráig tartó rettegést, hogy működni fog-e egyáltalán a rendszer utána...Szerintem lehet a Windows hibás frissítése miatt lett gebasz a gépeddel.Nekem 1 év alatt kétszer kapott kék halált az új Lenovo laptopom Win10 bugos frissítései miatt...ha van rá módod uninstall és felejtsd el a Win10-et,semmirevaló az.
2019. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

MolotovPunk

Milyen Windowst vagy Linuxot tegyek fel 5-6 éves gépre?

2019. júl. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 MolotovPunk ***** válasza:
Szerintem a Windows 7 vagy Windows 8.1 jó arra.Linux Mint is megfelelő.
2019. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

MolotovPunk

Neked milyen gondok szoktak lenni a win10-el?


Szerinted miért ilyen rosszul csinálták meg?

Szerinted lesz majd jobb is?


Szerintem még az Android rendszer is jobb nála.


Annyira elrontották a kinézettet a legújabb win10-ben, már sajna nem olyan sötét a tálca, meg a háttérkép sem.


Mindent felrak az engedélyem nélkül pl: Netflix, játékok stb, valamit enged törölni valamit nem, én meg úgy gondolom ami egyszer fent volt nem lehet teljesen eltávolítani csak új windows-al.

2019. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MolotovPunk ***** válasza:

A menüje megszokható amúgy,bár engem személy szerint a sok felesleges reklám zavar a Win10 start menüjében.Sok olyan felesleges semmirekellő alkalmazást is tartalmaz,amit nem lehet törölni.A gond ott kezdődik,hogy félig kész rendszert adott ki a Microsoft.Arról nem is beszélve,hogy több program el sem indul win10-en.Nekem többször a zeneszerkesztő programomat lőtte ki a rendszer,vagy a start menü tűnt el,vagy a gépem fagyott le tőle.Továbbá mint már fentebb is említettem a 10-es frissítéseit nem lehet kikapcsolni,csak ideg óráig halasztani.Most ha pl kapsz egy bugos frissítést később,akkor elmélkedhetsz rajta,hogy működni fog e a rendszer,vagy a géped frissítés után,vagy nem.Pont ezért jobbak a régebbi Windowsok,azon sok régebbi és újabb program is simán elindul,míg tízesen egyszerűen nem indul el,vagy azt írja ki telepítés után többször is a rendszer,hogy lehetetlen.Egyébként hallottam olyan (hírt) is,hogy nem a windows10 lesz az utolsó Windows.Találtam is videót a Win11-ről.Persze lehet,hogy ez csak fake hír.


https://www.youtube.com/watch?v=mrooowtpQM4

2019. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem olyan gondom lenne, hogy Windows System configurationben indítasi beállításoknál át raktam 8 szálra a CPU-t, újraindítást kért de csak kék halál lett, ezzel mit tudok tenni?
2019. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!