Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mitől kékhalálozik a gépem?

Mitől kékhalálozik a gépem?

Figyelt kérdés

Ma délután telepítettem a Kasperskyt, majd újraindítást kért, azóta kékhalállal újraindul folyamatosan. Lehet, higy én állítottam el valamit a BIOS-ban, mert újraindítás után nem indult el a gép, hanem csak a BIOS-ba lehetett menni. Először arra gondoltam, hogy betelt az SSD, de egy live Linuxról láttam, hogy van még 11GB szabad hely. Volt mentésem a rendszerről, amit még 2 éve csináltam a AOMEI Backupper-rel, azzal csináltam egy rendszer visszaállítást, de így is kékhalálozik.

Bootoláskor ezt dobja ki egy pillanatra:

[link]

A CTRL+I-re ide jutok:

[link]

Mit kellene itt csinálnom?



2018. dec. 19. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt-e eddig is CTRL+I opciód. Mert ez az opció a RAID-en telepített oprendszer sajátja. Akkor nekem is problémám volt az oprendszerrel - kékhalál - amikor a RAID tömbömmel gond volt. Jelenleg a BIOS-ban a SATA mód nálad RAID-re van állítva és nincs is RAID tömböd. Azt állítsd AHCI-ra, hátha...
2018. dec. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

lehet összeakad korábbi antivirus szoftverrel ami nem lett megfelelően eltávolítva vagy egyáltalán eltávolítva.


Windows 10 recovery-ba be tudsz lépni?


Intel recovery mit tud?

2018. dec. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tényleg RAID-ra volt állítva. Átállítottam AHCI-ra, és így indul. Ajj, én meg visszaállítottam a Wint, minden telepítésem elveszett.

Köszönöm szépen! Magamtól sose jöttem volna rá erre. És azt se tudom, hogy ez mitől állt át RAID-re.

2018. dec. 19. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!