Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha van régi programozói...

Ha van régi programozói tudásotok, de sok évtizede nem foglalkoztatok vele, de most úgy gondoljátok mégis jó lenne ebből megélni, hogyan kezdenétek újra? Milyen tanfolyammal. Képzéssel? feltétel, ciklus, változo, tömb, stb. megy

Figyelt kérdés
2019. júl. 30. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én első körben letesztelném magam, hogy mennyire vagyok ott a szeren. Nem olyan tekintetben, hogy emlékszek-e a nyelvi elemekre, hanem kitűznék magam elé egy feladatot, és megnézném, hogy meg tudom-e csinálni. Ennek eredményétől, meg a lehetőségeimtől függően gondolkodnék az esetleges képzési lehetőségeken.
2019. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Először meglátogatnám néhány egyetem honlapját és megnézném, milyen beadandó feladatokat kell nekik csinálniuk, megoldanám legalább egy részüket, hogy felfrissítsem az alapokat, aztán összetettebb hobbi projekteket csinálnék. Nézz utána, mik a slágertémák mostanában, illetve pontosan azon belül, amelyik területet szeretnéd megcélozni.


Ha van régi programozói tudásod, nem hiszem, hogy az alapok felfrissítésén túl ténylegesen sokat profitálnál tanfolyamokból. Valószínűleg akkor van olyan alapod, amire magad is tudsz építkezni.

2019. júl. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
csak a basic nyelvet ismerem.
2019. júl. 30. 20:54
 4/13 tabaki ***** válasza:
... és azt is Sinclair Spectrumról...
2019. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
valamivel többet, a pc-re, win7-re adoptált tájszolásait is ismerem. filkezelés elérési ut kezelés stb pl. megvan. de nem sokkal többet.
2019. júl. 30. 22:24
 6/13 anonim ***** válasza:

Őszintén mondva ezzel a tudással semmire nem mész szinte.

A helyedben teljesen előlről kezdeném, aztán ami mégis megvan, azt csak átlapozod.

2019. júl. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan veheted úgy, mintha teljesen kezdő lennél, legfeljebb gyorsabban haladsz.
2019. júl. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Milyen tanfolyammal. Képzéssel?


Ez az igazi kérdés a többi csak körítés volt.

2019. júl. 31. 13:23
 9/13 anonim ***** válasza:
edx, coursera és a többi online képzési felületen rengeted ingyenes képzés van. Remélem tudsz angololul, különben nem is érdemes belekezdened a tanulásba.
2019. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Biztos hogy az ingyenes képzések a legjobb választások?
2019. júl. 31. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!