Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tudom a KMPlayerben a...

Hogy tudom a KMPlayerben a feliratot láthatóvá tenni és a videóra elmenteni a feliratot?

Figyelt kérdés
Egy sorozathoz készítek magyar feliratot, a Subtitle Workshop segítségével, amibe beletöltöttem egyszer a videót és a hozzáillő angol nyelvű feliratot, majd utána lefordított sávba beírtam a magyar szöveget, a végén elmentettem az új magyar feliratot. A KMPlayerbe betöltöttem a videót és a magyar feliratot, a feliratot ugyanolyan névre mentettem el, mint a videót és nem jelenik meg a felirat pedig rákatintottam, hogy jelenjen meg.
2010. júl. 12. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Húzd rá a felületre a feliratfájlt pl. De amikor mentetted a feliratot, miben mentetted az SW-ben...?
2010. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen ott mentettem el.
2010. júl. 13. 10:02
 3/11 anonim ***** válasza:
A formátumot kérdeztem igazából...:)
2010. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja értem, a magyar felirat nem srt.-s hanem txt.-s formátumú, ez számít?
2010. júl. 15. 16:42
 5/11 anonim ***** válasza:
igen ugyan annak kell lennie
2010. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt (txt) nehezen fogja lejátszani...

Próbáld meg átnevezni srt-re talán szerencséd lesz. Egyébként, SubtitleWorkshopban mentésnél a Subrip-en kell 2x kattintani, így kapsz srt kiterjesztésű feliratot. A filmnek az srt-nek egy mappában, azonos néven kell lenni, akkor megjeleníti a feliratot lejátszás közben...

Pl xYz.avi és xYz.srt...:))

2010. júl. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítségét, mostmár felirattal játsza le. Még egy dolog ami érdekel, hogy a betűméretet hogy tudnám változtatni?
2010. júl. 17. 13:00
 8/11 A kérdező kommentje:
illetve a segítséget köszi :D
2010. júl. 17. 13:01
 9/11 A kérdező kommentje:
csak azért érdekelne, mert akkor betűk vannak, hogy a filmet nem lehet kb látni
2010. júl. 17. 13:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Jobbklikk/Felirat/felirat csökkentése...valami ilyesmi...:)
2010. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!