Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mire lenne érdemes használni...

Mire lenne érdemes használni ezt a tudást szerintetek?

Figyelt kérdés

Pár éve foglalkozom játékfejlesztéssel, főleg Unity motorral. Jóval több éve foglalkozom programozással.


Unitys játékokhoz vannak eszközeim amivel már lebuildet játékokat szoktam kicsit böngészni.


Pár napja eszembe jutott, hogy csinálhatnék pár játékbeli módosítást, akár moddolt játékként, vagy külön "csalásként" feltüntetve terjeszteni ezt. Nem szeretnék senkit megkárosítani, főleg nem a multiplayer közösség számára cheatereket gyártani.


Régebbi még mai napig kedvelt, már nem fejlesztés alatt álló, nem open-source játékokhoz csinálhatnék olyan módosításokat amik pozitív hatással lennének az adott projektre. Tehát a játékosoknak szükségük lenne rá. Főleg kényelmi funkciókra, vagy bővítésre gondolok, vagy akár bugok javítására, optimalizálásra.


Tudtok esetleg olyan dolgokat mondani amire szükség lenne Unity motorral fejlesztett játékoknál? konkrét játék, konkrét funckiót


A nem Unityben fejlesztett játékok most nem érdekelnének, ezt a dolgot szeretném kamatoztatni.



#játék módosítás
2019. aug. 15. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyilván csak modként terjeszthetnéd ha készítesz valamit, tehát eleve licenszelt, hivatalos forrásból szerzett játékkal kell működnie.


Egy apró részletet nem értek, lehet csak rossz volt a szóhasználatod: "szeretném kamatoztatni"

Ugye tudod, hogy teljesen kizárt (jogilag is), hogy pénzt szerezz belőle?

2019. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

úgy értem a már megszerzett tudást kamatoztatnám így és ezzel sokat is tanulhatnék, hibákból, megoldásokból...

több tapasztalat és tudás

2019. aug. 15. 11:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Unity motoros-e de jó lenne, ha legalább bot meccseket lehetne játszani a Loadouttal.
2019. szept. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az miért jó, ha botolható a játék? mivel lennél előrébb?
2019. szept. 10. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel a játák amúgy szórakoztató viszont a szervereket leállították. Local multi se volna rossz és akkor már hamachi és hasonlók segítségével online is játszható volna, de első körben már az offline játék jó volna.
2019. szept. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ja, hogy kb teljesen halott a játék?

a telepített játék mappájáról tudnál 1 képet küldeni?

rákerestem, de a mappaszerkezetről nem nagyon találtam

meg láttam, hogy modolható a cucc, szóval lehet van hozzá single mod nem?

2019. szept. 10. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!