Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Frontend fejlesztéshez hogy...

Frontend fejlesztéshez hogy szoktatok nekiállni?

Figyelt kérdés

Webes alkalmazásnál nulláról fejlesztitek a weboldalt vagy szoktatok előre megírt templateket használni, hogyha nincsen nagyon speciális igény?


Eddig inkább backenddel foglalkoztam, mert nem érzem magamat elég jónak ahhoz, hogy a mai igényeknek megfelelő design-t tudjak összehozni egy weboldalnak. Persze vannak html, css, javascript ismereteim, de konkrét frontend frameworkkel még nincsen tapasztalatom.


2019. aug. 18. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Akkor állj neki az alapokat megtanulni és válassz egy js framewörköt! Vue, React, Angular. Hajrá!
2019. aug. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nulláról mindent. De ha épp találok olyan template-t ami nagyjából megfelel, akkor azt használom és pár dolgot átírok benne.

De azt szeretem amikor mindent a nulláról magam kezdek, és akkor jobban átláthatóbb az egész, hisz én írtam. Ha probléma is van, szinte azonnal tudom hol kell keresni.

De ha nulláról állok neki, akkor előtte firkantok vagy szerkesztek valami (mondjuk powerpoint-ban) egy előzetes dizájnt, hogy gyorsabban haladjak.

2019. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!