Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ezt hogyan lehetne megoldani...

Ezt hogyan lehetne megoldani Visual Studio-ban?

Figyelt kérdés

Szóval ugye van ez a Live Share Code vagy micsoda, aminek segítségével akar több ember is tud egy programon dolgozni. Na most azt szeretném kérdezni, hogy azt meglehet-e oldani, és ha igen hogy, hogy ha mondjuk haverom belép ebbe a közös szerkesztésbe, akkor ő lássa a Windows formot, és tudjon például gombot hozzáadni stb, szóval egyszerre tudjunk dolgozni a dizájnon is akár. Ez lehetséges?


Ha nem, tudtok valami alternatívát?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. szept. 9. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább valamilyen source control-t használjatok, pl git... pl githubon, ha nem féltek feltölteni a cuccot a felhőbe. (Nem kell publikusnak lenni, szóval más nem látja, ha megbíztok a microsoftban.)
2019. szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, cska az a baj, hogy ott is kódolni lehet csak. De mivel haverom ahhoz nem ért, ez nem lenne túl jó
2019. szept. 10. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz mégis?
2019. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szóval a haverod csak a formokat kattintgatja össze? Arra is jó a source/version control. Otthon összerak egy formot és az azt tároló fájlokra (vagy úgy általában) nyom egy commit-ot.
2019. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A formos felület "összehúzogatása" is egy kódot generál amit feltölthetsz az említett verziókövető rendszerekbe.
2019. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy egy bizonyos kódot generál, hülye azért nem vagyok. Csak úgy egyszerűbb lett volna, hogyha ugyanúgy tudtuk volna az ablakok grafikus felületét egyszerre is szerkeszteni akár, vagy legalábbis néha-néha ránézni, hogy mit csinál a másik. A felállás az az lett volna, hogy én kódolok, ő csinálja a Grafikus felületet, én meg esetleg néha néha besegítek neki.
2019. szept. 10. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!