Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Önéletrajzba minden programozá...

Önéletrajzba minden programozási nyelvet belekell írni amivel foglalkoztam?

Figyelt kérdés
Pl. webfejlesztői állásra jelentkezésnél az önéletrajzban csak azokat a programozási nyelveket/technológiákat kell felsorolni amik a webfejlesztéshez szükségesek és foglalkoztam velük vagy azokat is amikkel mondjuk 1-2 hónapot foglalkoztam és nem kapcsolódik a webfejlesztéshez (Pl. C/Java)?

2019. okt. 4. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
nem muszáj felsorolni, csak említés szintjén odaírhatod, hogy más nyelvekkel is foglalkoztál, max interjún megkérdezik mikkel
2019. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szerinted van velük eladható tudásod akkor nyugodtan.


Ellenkező esetben én max egy érdeklődési kör szekcióba sorolnám fel őket, egyéb technológiákkal együtt.

2019. okt. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdemes mindet. Jártam már úgy, hogy nem is nyelvet, de beleírtam egy technológiát, amit 4 évvel korábban használtam, az interjún meg eléggé lexikális alapon kérdeztek ki arról, úgy hogy le lexikális jellegű tudásom nár nem volt róla, meg mint utólag kiderült, jópár kérdésük olyan dologra irányult, ami 4 éve még nem is létezett. Pedig beleírtam, hogy melyik időszakhoz volt köthető az akkori tapasztalatom, és eleve nem olyan technológia volt, ami a hirdetésükben szerepelt. Csak simán kerestek olyat, amit nem tudok.
2019. okt. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy kell.
2019. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!