Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki segítene abban, hogyan...

Valaki segítene abban, hogyan álljak neki a szakdogámnak és az esetleges kérdésekben tudna irányt mutatni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy OKJ-s képzésen veszek részt és szakdolgozatot kell írnom hozzá. Már megvan az ötletem, lehet elég merész is lett így elsőre, de a tanár elfogadta és azt mondta megvalósítható. Én vidéki vagyok a suli/tanár pedig Budapesti, így sajnos nem tudok járni túl gyakran konzultációra, az emailekre viszont nem hajlandó válaszolni a tanár. Van kb 2 és fél hónapom befejezni a szakdolgozatot, de sajnos azt se tudom, hogyan álljak neki. Sikerültek a vizsgáim, de egyik feladat se volt ilyen komplex, valamint nagyon sok mindent nem is ismerek, nem tudom pontosan mit, hogyan kellene használni. Visual Studioban írnám a programot C# nyelven. Nem azért kérnék segítséget, hogy más írja meg a programot, csak abban, hogy milyen lépésekben kellene haladnom pl vagy milyen modulokat/packageket tölthetnék le hozzá, stb. Kellene egy naptár a programhoz pl és a tanár azt mondta Telerikről keressek egyet, de fogalmam sincs melyik modul lenne jó és hogyan kell ezeket implementálni.

2019. okt. 23. 12:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm előre is a segítséget.
2019. okt. 23. 12:51
 2/6 anonim ***** válasza:
7%

Olvass el más szakdogákat.


Ha nem vagy képes egyedül megírni, nem érdemled meg a bizonyítványt.

2019. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Itt most nem a megírásáról van szó, hanem hogyan haladj, mik a lépések.
2019. okt. 23. 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak azt nem sikerült leírni, hogy mi a szakdolgozat témája.
2019. okt. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"a tanár azt mondta Telerikről keressek egyet, de fogalmam sincs melyik modul lenne jó és hogyan kell ezeket implementálni"


NYilván attól függ, hogy melyiekt kell használnod, hogy milyen alkalmazást írsz. Ha desktop alkalmazást WinForms-ban, akkor UI for Wiforsm, ha WPF, akkor UI for WPF... UWP szintán... illetve van még milió webes, pl ASP.NET vagy Blazor... te tudod miben írod az alkalmazást...

2019. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak én nem értem, hogy akarsz bármi komplikáltabbat leprogramozni, ha azt se tudod, mit kell használj hozzá, se leírni nem bírod, mi a téma?!

Olyan alapvetően nincsen vagy nem értem mi az elképzelésed, hogy bárki lépéseket írjon neked. van 1 problémád. Szétszeded részfeladatokra és leprogramozod. Teszteled. Dokumentálod, amikor kész. Örülsz.

2019. okt. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!