Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az OP rendszer törölhető a...

Az OP rendszer törölhető a lemezről a formázással?

Figyelt kérdés
Uj op-rendszer telepítést szeretnék végezni, amihez ujraformázott partíciót ajánlanak. A C meghajtón van a jelenlegi op-rendszerem. Jobb egérrel felajánlja a formázás lehetőséget A kérdésem: valóban kitörölhető így a meglévő egyetlen op-rendszer a HDD-ről? Ha nem, mi a módja, hogyan tudom a "tiszta" telepítést elvégezni?
2010. júl. 17. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
hú, nem tök logikus, ha a merevlemez teljesen megtisztult?
2010. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az a telepítés elején megoldható.XP esetén törölni szoktam a partíciót,aztán újra létrehozom,ezután formáznia kell.Lehet választani gyors és teljes formázás között.

Win7-nél is lehet formázni telepítés előtt.

2010. júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és az oprendszer saját magát természetesen nem képes törölni.
2010. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, a telepítést ugye nem a müködő op. rendszerben végezzük, ezért lehet akkor elvégezni a törlését. Már értem. Köszönöm.
2010. júl. 17. 15:04
 5/7 anonim ***** válasza:

A linuxokat le lehet zúzni működés közben is :)

Csak mint vicces tény...

2010. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végül is nem lenne nagy dolog,ha már betöltötte a memóriába,elvileg formázhatná magát,de a Windows nem szokta engedni.
2010. júl. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Windowsban a futó állományokat nem lehet törölni, mivel nyitva tartja őket a rendszer. Ennyi a különbség.
2010. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!