Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy telepisem fel a laptopomr...

Hogy telepisem fel a laptopomra a windowsXp-t ha lemezen van a program?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mármint nem CD-n vagy DVD-n? Mert egy sima lemezre nem fér rá, legfeljebb ha hatszáz darabra tették :)
2010. júl. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

kérlek lécci most ne viccelődj nagyon fontos

egyébként DVD és az a teljes neve hogy windows XP hun

lécci mondjátok el mert nagyon fontos

2010. júl. 17. 18:17
 3/15 anonim ***** válasza:
bakelitlemezen vagy mi? usb-ről nem mindet lehet, ugyhogy ird ki dvd-re... (nemtom konkrétan mire gondoltál már...)
2010. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
simán DVD-n van
2010. júl. 17. 18:25
 5/15 anonim ***** válasza:

simán dvd-én.. Berakod és be bootol.. és kezdődik is a telepítés..

Nem nagyon értem a dolgot..Program? Bármint a windows "program" ?:)) Mert,akkor úgy ahogy leírtam,ennyi :)

2010. júl. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Most ez olyan laptop amiben nincs optikai meghajtó?
2010. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

XD csak ennyi mert én hallottam valami másfélórás frissitésről

meg még azt is hallottam hogy nagyon oda kell figyelni nehogy elrontson valamit a telepitő ember

2010. júl. 17. 18:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha a particionálásánál pontosan megadsz mindent, nem tudod aztán elrontani:D
2010. júl. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
és a másfélórá frissités azzal mi van?
2010. júl. 17. 19:15
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Beállítod BIOSban a boot sorrendet úgy, hogy a DVD-ről bootoljon először. Berakod a DVD-t. Amikor elindul a gép, ki fogja írni, hogy: "A CD-ROM-ról való indításhoz nyomjon meg egy gombot..." akkor megnyomsz egy gombot. Amikor ugyanezt kiírja legközelebb, ne nyomj semmit, mert akkor újrakezdi a telepítést!


Ezek után elindul a telepítés, és csak végig kell vinni. Vagy 3-4x újraindul a géped, és kész is vagy.


Utána, megnézed, hogy Service Pack 3-as XP-d van-e. Ha nem, akkor felmégy netre, és letöltöd a Windows XP SP3-at:


[link]


Utána, ha ez is fent van, felmész a Windows Update-re a start mewnüből, és lefrissíted a rendszert. Ez eltarthat akár 1,5 óráig is, de egy normális géppel+jó nettel hamarabb végez.

2010. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!