Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Semmihez nem értek. Agile...

Semmihez nem értek. Agile coachnak jó leszek? Mit kell csinálnia?

Figyelt kérdés
Most végeztem Elte BTK-n. Nem tudok hol elhelyezkedni, de olvastam, hogy az IT-ben magasak a fizetések. Arra gondoltam, hogy Agile Coachnak elmegyek, nézek valamilyen tanfolyamot előtte. Miket kell csinálnia egy ilyen embernek?
2019. nov. 2. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Szóval mi, akik semmit sem tudunk rólad, mondjuk meg hogy jó leszel-e egy olyan munkakörben, amiről semmit sem tudsz?
2019. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Annak nem, de bàrmely gyorsètteremlànc szìvesen fogad...
2019. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Süssél Te csak krumplit, mint a szaktársaid.
2019. nov. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólók nagyjából azt szerették volna elmondani, hogy a kérdésedben nincsenek megfelelő információk arról, hogy milyen munkakörben lennél megfelelő.


Milyen tapasztalataid vannak az IT világban? Ha csak azért akarsz erre a pályára állni, mert "olvastam, hogy az IT-ben magasak a fizetések", akkor inkább valami mást próbálj ki. Ehhez kell egy szemléletmód, hivatásérzet, mert enélkül nem fog menni. A probléma leginkább talán azzal van, hogy az IT folyamatosan fejlődik és mindig tanulni kell az új dolgokat, hiába fújod kívülről mondjuk a 2003-as MS Word használatát, ha már senki sem használja.


Szóval elsősorban jó lenne pár referencia, vagy leírás arról, hogy mit is csináltál eddig.


Egyébként a kérdésedben ellentmondást véltem felfedezni. El akarsz menni Agile Coachnak, de nem tudod mi az. Miért nem nézel szét jobban, hogy milyen ágak vannak még az IT-ben? Keress más, számodra érdekesebb dolgokat inkább. Kutass, keress, érdeklődj, használd a google-t, ez a legfontosabb, ez egy ilyen szakma.


A tanfolyamokkal is vigyázni kell, mert a legtöbb helyen csak lehúznak pénzzel, hogy kapj egy olyan tudást, amivel egy infó szakos gimis már rendelkezik, ha egy kicsit utána járt néhány dolognak. Ajánlom olyan tanfolyamok megcélzását, ahol biztosítanak a tanfolyam utáni munkába állásról (szóval elhelyeznek valahol).

2019. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Most végeztem Elte BTK-n = Semmihez nem értek.


Végre egy önkritikus :D ugye nem troll vagy?

2019. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tehát elvégeztél egy egyetemet, vagyis csináltál egy képzést aminek semmi köze nincs ahhoz amit csinálni szeretnél, és most arra vagy kíváncsi, hogy mit kell tenned, hogy felvegyenek?


Vagy elvégeztél egy egyetemet, de nem tudsz elhelyezkedni, ezért minket kérdezel, hogy miként vesd meg a lábat IT területen, mert ott "sok a pénz"?


Barátom, ez nagyon nagyon rossz irány :/


Ha a pénzkereset a pure motiváció, akkor javaslom neked - és most nem viccelek - menj el villanyt szerelni, és egy év alatt megkeresed a 7-8 kiló nettót havonta, vagy még többet.

2019. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, de engem a feltűrt ingujjú vastagkeretes szemüveges álértelmiségi okoskodás érdekel, a villanyszerelés pont nem ez.
2019. nov. 6. 19:05
 8/8 anonim ***** válasza:

# 7


viccnek ez jó volt, de ha véletlenül tényleg komolyan írtad, akkor az a válaszom, hogy aki lusta tanulni és csak meggazdagodni akar az soha nem viszi semmire és így te sem fogod.

2019. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!