Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A Google Táblázatokhoz van...

A Google Táblázatokhoz van olyan programozási lehetőség, mint az Excelnél a VBA?

Figyelt kérdés
A Google Táblázatokban lehet valamilyen makrókhoz hasonló programozással automatizálni a folyamatokat?

#Google Táblázatok #Táblázatok programozása #VBA helyettesítése
2019. nov. 20. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Google mit mond?
2019. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most faggatom, de úgy tűnik magyar nyelven nem nagyon fogok hozzá anyagot találni. Marad a fordítgatás.


//Igazából rosszul tettem fel a kérdést.

Abból indultam ki, hogy talán a Google táblázatok lesz nekem megoldás a problémámra.

A problémám meg az, hogy az excelben megírt, makrókat, űrlapokat is tartalmazó táblázatomat nem tudom androidos eszközön futtatni.

Arra gondoltam, hogy a Google táblázatok makrókhoz hasonló automatizálós programkiegészítéseit kezelni tudja majd az androidos eszközöm.

De ez sem biztos. :)

Ahogyan talán az sem, hogy a Google táblázatokhoz van saját programozási lehetőség.

2019. nov. 20. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen, gugli: google sheets script

(Magyar leírást nem találtam.)

2019. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2019. nov. 20. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!