Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szerintetek mit lenne érdemes...

Szerintetek mit lenne érdemes használnom?

Figyelt kérdés
Egy olyan adatbázist szeretnék létrehozni, amit elérek egy wpf alkalmazásból, és egy androidos appból is. Ezen felül pedig ingyenes, mert csak saját gyakorlásra hoznám létre, illetve szűk haveri körnek, nem származik belőle bevételünk.
2019. nov. 26. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Adatbázisból több jó alternatíva is van, viszont szerintem ne az ingyenes kategóriából akard megoldani. Ugyanis az adatbázis szerverhez kell egy vas aminek 0-24 működnie kell, kell egy stabil internetkapcsolat, na meg szünetmentes tápegység. ha csak a villanyszámla részt nézed pusztán egy adatbázis szerver miatt nem éri meg üzemeltetni, olcsóbban jön ki egy bérelt szerver
2019. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
SQLite.
2019. nov. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán egyértelm, hogy mit keresel.


Egy olyan szoláltatót ahol hostolhatsz egy valamilyen alkalmazast (ami a WPF és androidos alkalmazásod backendje lesz) és adatbázist? rengeteg iylen van, csak írd be a google-be, hgoy free asp.net hosting. (gondolom asp.net, ha már egyszer wpf... és gondolom xamarin)


Vagy csak magát az adatbázis szervert kereset és saját gépeden akarod futtatni? Akkor pedig sztem sql express, ha .net a backend.

2019. nov. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!