Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valami program vagy ötlet...

Valami program vagy ötlet esetleg?

Figyelt kérdés
Msn-en van az, h a partnerek profilját meg tudod nézni, a személyes üzeneteit vissza tudod nézni, de nem tudom megnézni az összes volt személyes üzenetét másoknak amióta regisztrált msnre.
2010. júl. 19. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

hát csak azt birod megnézni, amiben te is benne voltál, mert pl. 2 haverodnak az egymással folytatott beszélgetését nem tudod megnézni


am a beállításokban be tod állítani h elmentse a beszélgetésenet, és azt is h hova mentse


de a beállítás előtti üzeneteket nem fogja visszahozni!

2010. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem a naplózott beszélgetésről kérdeztem :) de azért köszönöm hogy válaszoltál!:) hanem arról hogy például egy xp személy regisztrált msn-re 2 évvel ezelőtt és annak az xp embernek a múltban kiírt személyes üzeneteit szeretném látni :) (az összeset)
2010. júl. 19. 17:59
 3/3 anonim válasza:
Ami a neve alatt van? Nem hiszem, hogy az mentésre kerülne bárhol is. Se szerver, se kliens oldalon. Bár a Windows-os kliens-t már évek óta nem használtam.
2010. júl. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!