Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nem tudom sehonnan leszedni a...

Nem tudom sehonnan leszedni a JDK7et mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az oracle oldaláról ma meg tegnap is többször próbálkoztam, de magánszemélyeknek nem engedi leszedni egyik JDK-t sem. Más oldalakon is kerestem, de mindegyik az oracle oldalára dob.



Más fejlesztői környezetet meg nem használhatunk csak a Netbeanst.


Holnapra le kellene adnom egy feladatsort mert ha nem akkor sajnos nem tudja osztályozni a tanár a félévemet. (Sokat betegeskedtem emiatt lemaradtam és a dolgozatokra nem tudtam bemenni) Szerintetek ha nem sikerül megoldani az este folyamán akkor megpróbáljam megbeszélni a tanárommal?

Vagy tudtok olyan oldalt ahonnan le tudom szedni?



#programozás #Java #Oracle #NetBeans #jdk7 #fejlesztoikornyezet
2020. jan. 16. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Kipróbáltam, működik

2020. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
2020. jan. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

A mellébeszélést hagyjuk... elég nehezen hiszem el, hogy bármelyik felsőoktatási intézményben lenne olyan tanár, amelyik csütörtök délután jelenti be, hogy péntek reggelig el kell készülnie a félévi osztályzatot érő beadandónak. Nyilván ez már tudott volt eddig is, csak tojtál bele. Ami a te egyéni problémád, ne legyünk álszentek, midnenkinek vannak olyan dolgai, amit halogat és hanyagol. Csak ezt felnőtt létedre akkor valld be, és ne takarózz kamu indokokkal. :)

Ugyanúgy azt is nehezen hiszem el, hogy szeptember 10.-től december 15.-ig folyamatosan beteg voltál, és egyszer sem láttad, hogy egyáltalán mi az, amivel dolgoztok. Persze, hogy láttad, csak eddig rohadtul nem izgatott, hogy esetleg otthon is gyakorolj kicsit, ha már elvileg a diploma a célod... Máskülönben nem ma tetted volna fel ezt a kérdést.

Hogy az mennyire reális, hogy csak adott IDE-vel készült munkát fogadnak el? Sajnos idehaza ez nem is annyira meglepő, bár azért eléggé nagy szegénységi bizonyítványt állítana ki az intézményről az a tanerő, aki egy Eclipse-ben, vagy netán egy sima text editorban elkészített vizsgamunkára elégtelent ad, mondván nem a tanci kedvenc fejlesztőeszközével készült...

De lényeg, ami lényeg:

- Oké, a 7-es JDK hivatalosan nem érhető el a debil hozzáállásuk miatt, de nehogy már az is kikötés legyen, hogy csak legacy eszközt használhatsz...

- Másrészt: kis keresés után, főleg, ha kideríted, mi a telepítőfájl neve, azért rá lehet találni. :) Ne a sima JDK-t kersd, hanem a Netbeans-szel egybecsomagolt változatot! [link]

2020. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
(Most látom, hogy a 8-asat linkeltem be... #1 és #2 linkjét használd, az a 7-es.)
2020. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is ugyan mindegy, melyiket szedi le, az eredmény ugyanaz.
2020. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én mondjuk nem tudom mit vársz a dologtól.
2020. jan. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azt egy szóval sem említettem hogy pont csütörtökön adta fel a tanár a feladatot .


Nem tudom hogy miért kell egyből olyan következtetéseket levonni hogy én álszentkedek/kamuzok amikor konkrétan egy szó nem esett arrol, hogy mikor lett feladva a feladat.

Az meg az én egyéni problémám, hogy hülye vagyok és halogatom a dolgokat.


Amugy sikerült megoldani, köszönöm a válaszokat :3

2020. jan. 19. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem esik le, hogy pont ezen röhög mindenki, hogy ha másnapra kell megoldani a feladatsort és Te előtte pár órával akarod egyáltalán letölteni a fejlesztőkörnyzetet, az olyan mint a viccben, hogy "szerinted mennyi idő alatt lehet megtanulni kínaiul? miért, holnap zh?".

Ezen tényleg csak röhögni érdemes.

2020. jan. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!