Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Aki pl. orvosi műszereket...

Aki pl. orvosi műszereket szeretne beprogramozni, az mit tanuljon? Szükséges villamosmérnöki végzettség?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen, villamosmérnöki az kezdésnek jó.
2020. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha programozni tud az adott egyén, akkor a villamosmérnöki ismereteket még el kell sajátítania? És programozásból mit tanuljon alacsony szintű nyelveken kívül?
2020. febr. 8. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

"Nem akarnék az alá a gép alá kerülni."


Történt, hogy egy sugárterápiás készülék 4 ember életét oltotta ki és kb. 20-at még jobban megbetegített, azért, mert a szükséges sugárdózis helyett lehetséges maximummal sugarazta a pácienseket.


Szóval, ez nem vicc.


Én őszinte leszek hozzád, a kérdéseid nívójából nem látom ki azt a kapacitást, amit ez a munka megkiván, csak nem akartam a mondanivalómat bő lére ereszteni.

Ha te a véleményem miatt megsértődtél, akkor sajnálom.

2020. febr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mondanám azt, hogy megsértődtem, inkább csak azt, hogy nem értem azokat az embereket, akik a céltalan megalázásba energiát fektetnek, aztán szabadkoznak, hogy nem akartak a válaszadásba energiát fektetni, miközben, ha nekifutásból építő jellegű választ fogalmaztak volna meg, akkor valójában sokkal kevesebb energiát tettek volna bele. Igazából sok magyar ilyen, mint te, nap mint nap szembesülök ezzel a viselkedésformával, és inkább sajnálni tudom őket. A kérdésem nívójára tett megjegyzést meg nem értem. És azt te tetted hozzá fejben, hogy én ezt meg akarom tanulni, mert nem, nem akarok ezzel foglalkozni, más okok miatt tettem fel a kérdést.
2020. febr. 9. 11:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Magyarországon az is nagy szó, ha valaki ezek javításával, karbantartásával foglalkozik. A programozást (termékfejlesztést) a gyártónál csinálják, ami nem nálunk van, és amúgy is nagyon komoly tapasztalattal és referenciával kerülnek oda emberek, nem elég egy végzettség.
2020. febr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#8 köszönöm a normális választ! :)
2020. febr. 9. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!