Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Javascript lottózó program...

Javascript lottózó program telitalálatig történő folyamatos sorsolása miért fagy ki?

Figyelt kérdés

Gondoltam csinálok egy olyan gombot, amire ha rákattintok, telitalálatig sorsolgat, és közben frissít egy divbe írt számot, hogy mennyi sorsolás történt eddig az aktuálisan kiválasztott számokkal.

Ámdebár a böngésző kifagy. Vajon mi lehet a gond? Egy egyszerű do-while ciklussal hívogatom a sorsolást, és így kérem le a találatok számát: let hits = parseFloat( document.querySelector("#hits") );

Próbáltam sleeppel, settimeouttal, async awaittel, de mindig kifagy. Esetleg valakinek valami tippje, hogy mitől működhetne? Az is fontos, hogy közben sorsolgasson tényleg, és a táblázat rajzolódjon ki minden egyes sorsoláskor, hogy lássa a felhasználó hogy történik valami tényleg.



2020. márc. 26. 00:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Az volt a baj, hogy a függvény amit settimeouttal akartam hívni, azonos nevű volt a divvel, ahová írni akartam az eddigi sorsolások számát. Bocsika :D
2020. márc. 26. 00:28
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán egy github link többet segítene mint egy sor a programból.
2020. márc. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta már működik :)
2020. márc. 26. 01:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!