Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mérnökinformatikusok! Hogy...

Mérnökinformatikusok! Hogy álljak neki a projektmunka dokumentációjának?

Figyelt kérdés

4. félévem az egyetemen, és ilyenkor jön be a Projektmunka nevű tárgyunk, ami egy nagyobb szabású feladat, és 4 félévre van bontva. Ebben a félévben csak kb 20 oldalt kéne írni az egész problémafelvetésről, témabemutatásról stb (Ha valakit érdekel, privátban szívesen megírom a saját témámat). Viszont elég vakon vagyok perpill ezzel az egésszel, sose kellett ilyet csinálnom, ez egy mini-szakdoga ha úgy nézzük, és alig 20 évesen még nagyon nincs kiforrva ez a készség bennem sajnos. :( Nem tudom, hol kéne keresnem anyagot, meg hogyan (gondolom érdemes lenne angol nyelvűt főleg), és hogy egyáltalán hogy kéne felépíteni az irodalomkutatás részét.

Előre is köszönöm, ha valaki megszánna pár tippel!



2020. ápr. 1. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár én Angliában tanulok, de szívesen meghallgatnám a témádat, mert bármi infó jól jöhet majd a final year project-emhez. (Szintén 4. félévben vagyok)
2020. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!