Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudom azt megoldani...

Hogyan tudom azt megoldani HTML/CSS-sel, hogy egy top navbar-ból kattintható link (egy másik fájl) megnyíljon egy menü alatt lévő divben?

Figyelt kérdés

2020. máj. 5. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

A kontextust nem teljesen értem, de például így:

A div-be beteszel egy iframe-et, aminek adsz egy nevet. A linknél pedig a target attribútumba beírod ezt a nevet.


<a href="https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programozas__10464351-hogyan-tudom-azt-megoldani-htmlcss-sel-hogy-egy-top-navbar-bol-kattinthato-lin" target="xxx">Klikk</a>

<iframe name="xxx"></iframe>

2020. máj. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Igen, ilyesmit szerettem volna, láttam ezt az iframe-es megoldást, de azt hittem van ennél valami jobb megoldás is! Azért köszi szépen!
2020. máj. 7. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van jobb/modernebb megoldás: pl. AJAX hívás JavaScript-tel, de kikötötted a HTML-t (meg a CSS-t, amivel egyértelműen nem lehet megoldani).
2020. máj. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom, hogy JS-sel meg lehet oldani, csak nem tudtam, hogy önmagában a HTML5 képes-e ilyenre vagy sem, de most már tudom :) Köszi!
2020. máj. 8. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó, ez ősi technológia a HTML5-höz képest (a 4-esből örökölte).
2020. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!