Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tényleg olyan könnyű lenne...

Tényleg olyan könnyű lenne oauth2 és ennek az apinaknak kezelése?

Figyelt kérdés

[link] ebből szeretnék üzentet küldeni.

az oldalnak van egy discord csoportja és amikor megkérdeztem ,hogy kell üzenetet küldeni azt mondták tök egyszerű ez az api

és ennyi volt a sztori.

Na hát helyzet az ,hogy sajnos nekem ez elég kínai.

ez tényleg olyan egyszerű lenne , vagy azért olyan egyszerű nekik mert ők az oldal üzemeltetői?

már jó pár napja nézegetem api át. Githubról több projektet is leszedtem ,de amit pont szerettem volna az nincs benne.

Ha tudsz kérlek segíts😃



2020. máj. 23. 20:50
 1/4 A kérdező kommentje:
az elfelejtettem írni hogy pythont használok.
2020. máj. 23. 20:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, tényelg könnyű, sima rest api példákkal, ha rámész az OAuth2 linkre ott egy nodejs példa is. Ha neked kínai az csak azt jelenti, hogy a tudásszinted nem megfelelő. Kezdj el tanulni a requestekről, mi a rest/restful stb. Nem a háztetőnél kell kezdeni a házépítést, aztán csodálkozni, hogy nem működik...
2020. máj. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor tanuljam meg node.js is ?
2020. máj. 24. 09:03
 4/4 anonim ***** válasza:

node.js nem kell, ha csak klienst akarsz csinálni...

Melyik OAuth2 python könyvtárat akarod használod?

2020. máj. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!