Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan oldható meg?

Hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy saját horgász napló szerű appot csinálni teljesen alapszintű felhasználásra csak úgy a magam szórakoztatására és hogy működjön is nekem ez jól. Ezt App Inventorban szeretném megoldani valahogy, csak nem tudom hogyan tudnám lista szerűen vagy csempés elrendezéssel az összes tárolt kapást megjeleníteni, mert előre létrehozott szövegdobozok nem megoldás erre vagyis én nem látom annak. Aki tudna esetleg valami ötletet mondani és már jártas az App Inventorban remélem tud nekem segíteni. Válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

2020. máj. 31. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdés rossz kategóriában van.
2020. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- milyen technológiákra gondoltál?

- webalkalmazás vagy asztali ablakos?

- milyen adatbázismodellt terveztél hozzá?

2020. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az App Inventor webes app készítőjében szeretném elkészíteni semmilyen komoly dolgokra nem gondoltam
2020. jún. 17. 00:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!