Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » ASP.NET Core + AngularJS: mit...

ASP.NET Core + AngularJS: mit jelent az alábbi hibaüzenet? Szűkszavú, ezért nem tudom kiguglizni.

Figyelt kérdés

Egy Udemy kurzus segítségével szeretném megtanulni a fenti technológia alapjait, miközben átemelem az egyik kicsi, eddig más technológiára megcsinált projektemet.


Működött a debug és szépen haladtam, majd egyszercsak az alábbi hibaüzenet fogadott:

Failed to load resource: the server responded with a status of 404 () [ https://localhost:5001/]

A guglizásom alapján ki kellene írnia, mit hiányol, de nem írja ki normálisan, mint látszik is.


Amit esetleg elrontottam közvetlenül a hiba jelentkezése előtt:

Az a gond, hogy az Udemy kurzus VS Code-ot használ, én meg ahol tudom, ott az IDE-t. Illetve vegyesen, de ilyet láttam már munkahelyi környezetben is.

Az IDE már legenerált egy home nevű component-et, én pedig nem vettem észre, és a VS Code bővítményével megcsináltattam. Igazából eléggé béna voltam, de ez van. Nem írt ki semmi figyelmeztetést és nem írt felül semmit, de néhol duplán hivatkozódott be a home.component.ts és a home.component.html. Ezeket kiszedegettem.


Mi lehet a hiba? Mi íródhatott be hova?



2020. júl. 12. 18:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!