Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyiket ajánlanátok: 4...

Melyiket ajánlanátok: 4 hónapos coding bootcamp (Greenfox, CodeCool, stb.) vagy 2 éves szoftverfejlesztői okj egy középiskolában?

Figyelt kérdés

2020. júl. 22. 21:55
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
5%
Inkább a bootcamp, ott többet tanulsz. 2 évet OKJ-n eltölteni tök felesleges akkor inkább felsőoktatás 1.5 évvel több csak. De amúgy a 4 hónapos bootcamp sem ér sokat. Nem igen fogsz tanulni semmi olyat, amit magadtól ne tudnál 1 hét alatt megtanulni.
2020. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Hogy lehet 4 hónap alatt többet tanulni, mint egy 2 éves képzésen? :D
2020. júl. 22. 22:11
 3/44 anonim ***** válasza:
6%

A 2 éves OKJ szinte teljesen felesleges, akkor már inkább tényleg egyetem, ha van rá lehetőség.

Keress Youtube-on online kurzusokat, ingyen megtanulod amit a bootcamp alatt megtanulnál.

2020. júl. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
2%

Az N betűs torrent oldalon van egy könyv, c# programozás segédlet.


Ezt szedd le, plusz Karsa youtube csatornája.

2020. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Tudnál pontos címet meg szerzőt mondani a könyvhöz?
2020. júl. 22. 22:22
 6/44 anonim ***** válasza:
7%

Ha érettségi után vagy, akkor nappali egyetem.


Ha átképzős, akkor az egyetemet semmiképp se javaslom. Túl elméleties és elavult. Amúgy pl a clean code-ra is tojnak, ahogy a matematikai alapokat túltolják, a progban nem mennek elég mélyre. Önmagában nem elegendő, viszont 40 óra munka és az egyetem mellett nem fogsz még hobbiprojektezni, azt garantálom.


OKJ-t végzettként azt mondom, nulla. Semmiképp se.

Se normális alapozás, algoritmizálás stb nincs, itt az elmélet pont, hogy túl kevés, de legalább nem is tanítanak meg normális, összetett appot készíteni.


Vannak hosszabb bootcampek illetve van, ahol 2 épül egymásra. Jó szívvel ezt ajánlom.


Illetve mint mondtam, ha nappali, akkor az egyetemet.

2020. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
4%

Nem kell torrent. Ingyenes:

[link]

2020. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
62%
Min 1 éves programozó képzés. Az alá ne menj! Mellette pedig baromi sok tanulás. Az OKJ mindegy, nem opció, sokat nem ér.
2020. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Nem közvetlenül érettségi után vagyok már, csak átképezném magam, mert tanárként éhen lehet halni :(
2020. júl. 23. 00:02
 10/44 anonim ***** válasza:
0%

A két éves képzés, ha jól sejtem, egy felsőfokú szakképzés. Ha ez, akkor a greenfax, meg a többi szahar a közelébe sem érhet.

A főiskolai szinthez persze nem ér fel, de a képesítés megszerzésével egy programozó light lehet belőled. Minden más esetben szinte nulla az esélyed, hogy azért fizessenek neked, mert programokat fejlesztesz.

2020. júl. 23. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!