Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » JavaScript alapok megtanulásáh...

JavaScript alapok megtanulásához melyik a legjobb videókurzus?

Figyelt kérdés
Rengeteg ezzel foglalkozó YouTube csatornát találtam, de hozzá nem értőként nem tudom eldönteni, melyik lehet a leghasznosabb...

2020. júl. 23. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyik se. Videokurzusokból nem lehet megtanulni programozni.
2020. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezt ne úgy képzeld, hogy egy video tutorialt megnézel és te onnantól javascript fejlesztő vagy.. egy videó max az alapkoncepciókat tudja elmondani, hogy hogy gondolkodj, de mindent neked kell megtanulni/megérteni

Ha komolyabban akarod tanulni, ülj le és csináld, idővel ragadni fognak a dolgok

2020. júl. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


Bocs, de HOGYAN csinálja példa nélkül?! Ezt elárulnád?

Gondolom, Te leültél nulla tudással és önmagadtól kezdtél programozni, minden elmélet és példa NÉLKÜL.


A kérdező szerintem arra kíváncsi - amire én is - , hogy a sok tutorial közül melyik minőségi, amire lehet alapozni, hogy el tudja kezdeni...

2020. júl. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sok tutorial között a minőségiek fizetősek. ;)
2020. júl. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4

Te csak egy troll vagy, vagy annyira buta, hogy nem érted a kérdést, csak fröcsögni jársz ide. Sajnállak. Őszintén.

2020. júl. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerinted igényes tanfolyamot, amellyel egy szakmát tanulhatsz Youtube-ra fog bárki is ingyen csinálni? :). Nézd meg milyen anyagok vannak Youtube-on. A színvalonal egyenlő a nullával. Pistike az iskolába pont azt az anyagot vette és csinált egy tutorialt belőle. ;). Na hasonlóak vannak, tele hülyeséggel. Ha a hülyeséget akarja megtanulni akkor hajrá. De, ha Youtube-on akar ilyen anyagokat miért nem írja be ott a keresőbe?! Ha valami jó, akkor úgy is első helyen lesz ...
2020. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

6#


"Ha valami jó, akkor úgyis első helyen lesz..."


LOL

2020. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!