Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyek a legkeresettebb...

Melyek a legkeresettebb programozói/ webfejlesztői állások?

Figyelt kérdés
Ahová viszonylag kezdő tudással be lehet jutni már. Melyik program nyelveket kell ezekhez ismerni? Illetve tudtok ezekhez minőségi tanfolyamot ami esetlegesen garantál állást is a végén?

2020. júl. 29. 16:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Ez elég minimalista kérdés. Mármint...legyen jó állás, de azért ne kelljen hozzá sok tudás és lehetőleg egy olyan tanfolyamon tanuld meg azt a keveset, hogy a végén még egy állást is adjanak. Miért nem szereti már senki a kihívásokat? :'D
2020. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mert nem mindenkinek van ideje rá. Szeretném megtanulni a programozást és abban elhelyezkedni, de nem engedhetek meg most egy több éves egyetemet vagy hasonlót. Ellenben ha már eljutok arra a szintre, hogy egy alap programozói állást kapjak onnan egyenes út áll a tovább fejlődéshez... Comprendo? Kérlek ha tudsz bármi építő jellegűt akkor azt is tedd közzé =).
2020. júl. 29. 16:55
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

"Szeretném megtanulni a programozást és abban elhelyezkedni, de nem engedhetek meg most egy több éves egyetemet vagy hasonlót"

A programozás folyamatos tanulást, önfejlesztést igényel, nincs olyan 0-ról pár hetes/hónapos időtartamú képzés, ami egyből 100%-osan garantált, nagy bérezésű állást ad; eléggé tehetségesnek kell lenni ahhoz, hogy amit mások évek alatt sajátítanak el, te pár hónap alatt elvégezd.


Hiába kecsegtetnek a gyorstalpalók:

[link]

aztán jön a pofára esés.

2020. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Bmeg.. Mindenki csak az észt osztani jár ide de építő jellegű hozzászólás nuku??


Képzeld több hónapja tanulgatom magamtól mindenféle ingyenes platformon az alapokat, innen szeretnék tovább lépni.


Azért mert a kérdésbe nem írtam le az egész élettörténetem, azért még nem kell ilyen elszálltnak lenni.


Van 1 diplomám, 3 nyelven beszélek, értek még ehhez ahhoz, szerintem tudom mi kell ahhoz, hogy kitanulj valamit.

2020. júl. 29. 17:19
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudod.... Lehetetlen. Már maga az Algoritmusok témakör áttanulmányozása és megértéséhez egy élet kell. Szóval ha programozó akarsz lenni akkor a nyugdíjba vonulásod végééig folyamatosan fejlesztened kell magad.
2020. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Itt értelmes választ nem kapsz, próbáltam. Mintha mind fosna, hogy túl sokan lesznek a munkaerőpiacon és kiderül, hogy fele se akkora woodoo, mint amilyennek eddig eladták, és az egyetlen dolog, amitől eddig különlegesek voltak, semmivel sem másabb, mint bármelyik másik terület az életben.
2020. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Legkeresettebb itthon: Java

Legkeresettebb külföldön: Python

2020. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

"Bmeg.. Mindenki csak az észt osztani jár ide de építő jellegű hozzászólás nuku??"


Kaptál elég építő jellegű hozzászólást.

Csak az a gond (VELED), hogy te azt a meghatározott választ várod, hogy persze, felvesznek, havi 600 nettóval, és csak 4 órát kell majd dolgozni.


A valóság meg az, amit leírtak már páran. Nem kellesz a kutyának se, hiába beszélsz nyelveket és hiába diplomáztál, ha nem tudsz programot fejleszteni. Ami keveset meg [esetleg] tudsz, arra nem kiváncsi senki, arra nem lehet építeni, az lóf.sz a hideg vízben.

2020. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%

"Itt értelmes választ nem kapsz, próbáltam."


Pedig mennyi értelmes válszt kaptál már.

2020. júl. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

Egy értelmes valaszt kapott, az sem a kérdésére válaszolt...

Viszont adhatna valaki már egy normális választ is, mert engem is érdekelne (egyetemen tanulok, programozónak, csak kíváncsi vagyok melyik nyelvre/területre kellene több időt szánnom

2020. júl. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!