Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Elkezdtem az ujratervezés...

Elkezdtem az ujratervezés informatikai kurzusát abba reménykedtem hogy sikrelűni fog de 53% ot értem a minimum 66%-ból A héten volt a vizsga. Nektek mi a véleményetek mert annyi mindent olvastam akadozott a rendszer? Voltak alapból rossz válaszok?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
És az miért izgat téged? Az infomatikához szó szerint minden tananyag fent van a neten. Nagyon meg akarod tanulni? Akkor szerencséd van, tök ingyen, kitartással és szorgalommal egyedül is meg tudod csinálni otthon. Ha viszont abban reménykedsz, hogy majd mindenféle tanfolyamon beléd imátkozzák, akkor ne is pazarold az időd. Még egy egyetemi diplomával se találasz állást, ha mellette nem tudsz saját projekteket, gyakorlatot stb. felmutatni, mert a papír ebben a szakmában semmit nem ér, tudás kell.
2020. aug. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez még csak nem is a tényleges vizsga volt, hanem egy elő-szűrő hogy az arra alkalmatlanok el se kezdjék a tényleges oktatást. Az 53% azt jelenti, hogy az alapvető tudást tartalmazó anyag felét nem tudtad vagy tanultad meg. Ezt nem lehet az oldalra meg a vizsga rendszerére fogni, ott legfeljebb a vizsga elindítása vagy befejezése akadozott, de nem a kérdésed minősége és értékelése.


A sikertelen vizsgából is tanulni lehet. Egyrészt megláthattad, hogy vagy alkalmatlan lettél volna egy tényleges kurzus elvégzésére, vagy pedig a tanulási módszereiden és hozzáállásodon kellett volna gyökeresen változtatnod, hogy elvégezz egy ilyen képzést.

2020. aug. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!