Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik a legjobb ingyenes...

Melyik a legjobb ingyenes vagy torrenten is elérhető programozás tanfolyam?

Figyelt kérdés

Villamosmérnöknek tanulok, tudom, ez nehezíti a kérdés megválaszolását, de nincs még jól körülírható célom a programozással. Azt is tudom, hogy teljesen különböző irányok, de olyasmire kellene, hogy ha eszembe jut egy ötlet, legyen hozzá eszközöm, amivel megvalósíthatom, egyelőre nem döntöttem, hogy weblaphoz, asztali alkalmazáshoz vagy hardveres projekthez kellene, egyformán érdekelnek, bár utóbbi kettő azért jobban. Ennek kapcsán kérdéses az is, milyen nyelvvel lenne érdemes kezdeni? A Pythonra, esetleg C-re gyanakszom.


Mivel suli mellett kevés időm van és csak későbbi félévekben lesz tananyag a programozás, minél időhatékonyabb, tehát jól összeszedett tanfolyamra volna szükségem, amihez már nem kell sok helyről hozzátanulni.


Szívesen vennék személyes történetet, hogy ki melyik tanfolyamot csinálta végig, kb. milyen sűrűséggel foglalkozott az adott nyelvvel és hol tart most. Állítólag 500-600 óra időbefektetés elég lehet egy junior álláshoz szükséges szinthez.


Hálás volnék egy jó ajánlásért!



2020. szept. 2. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
2020. szept. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!