Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Jó tutorial videó/könyv/ingyen...

Jó tutorial videó/könyv/ingyenes netes kurzus applikáció készítéshez?

Figyelt kérdés

Főleg angol/magyar érdekelne.

Informatikát tanulok, lesz egy ilyen tárgyam, de ez még új terület a számomra. Egyelőre nem volt szó arról, hogy konkrétan milyen appot kellesz csinálni, de mivel szeretnék egy saját projektet is, mindenre nyitott vagyok a témával kapcsolatban. Ártani biztos nem fog :)

Köszi a válaszokat!



2020. szept. 18. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Fontos lenne előszőr a nyelvet meghatározni. Például ha c++ ban fogsz középsuliban/egyetemen (nem tudom, csak erre asszociáltam abból hogy lesz ilyen órád ). kódolni akkor ne pythonban kezdj el otthon. :)

Ezen kívül milyen applikációra gondolsz és milyen operációs rendszeren.

Végül pedig ha megvan a nyelv és nagyjából az applikáció, akkor nézz egy pár vidót az alapokról akár youtuben és kezd neki. Mindig amikor kihívásba ütközöl meg kell oldanod a problémát és így tanulsz a legtöbbet . :D

Én például hasonló képpen kezdtem, youtube videók böngészésével. Most pedig a saját hangalapú virtuális virtuális asszisztensemen dolgozom objektum orientáltan :D

Sok sikert a tanuláshoz és hidd el egy kurzus csak a legalapvetöbb dolgokat tanítja az ha minél nagyobb és lehetetlenebb ötleteket próbálsz megvalósítani az a legjobb és leghatékonyabb tanulási módszer.

2020. okt. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!