Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nem tudok lejátszani...

Miért nem tudok lejátszani zenét Visual Basicben?

Figyelt kérdés
Valamikor működik valamikor nem. Csak .wavot lehet lejátszani? My.Computer.Audio.Play ("elérésiút") stb. Valamelyik dalnál működik valamelyiknél nem. Ezt írja: A következő helyen található fájl nem érvényes hanghullámfájl: stb. Miért?

2020. szept. 25. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

"When using this example, you should ensure that the file name refers to a .wav sound file that is on your computer"


Mert csak wav filet tud lejátszani.


Ha wav fileokon belül se játszik le mindent akkor talán annak kéne utánajárni mennyire szabványosak ezek a fileok, mert kódolás típusa attól, hogy a kiterjesztés ugyanaz még akár tud változni is.


Keress valami zene/videó szerkesztőt ami tud wav-ba konvertálni és ott próbálkozz átalakítani a neked szükséges fileokat olyanba amit le is játszik az adott parancs.

2020. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindeggyik wav fájl, és csak eggyet játszik le.
2020. szept. 26. 15:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezazz, sikerült. Így ahogy mondtad azokat s wav zenéket máshogyan töltöttem le. Letöltöttem mp3ba és átkonventáltam Audacityvel wav ra és működött. Köszi szépen a segítséget!
2020. szept. 26. 16:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!