Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan találhatom meg a...

Hogyan találhatom meg a legkönnyebben a hibát visual studioban?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 18:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg konkretizálhatnád a kérdést.
2020. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%
Átolvasod :D
2020. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Milyen hibát?
2020. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
debugolj
2020. okt. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az van, hogy a visual studioban írtam egy programot aminek összekéne adni két számot, de azt írja ki hogy hiba és nem nagyon tudok tájékozódni ezek CSO128 és a CSO165-ben. Csomószor ellenőriztem és pontosan ugyan azt írtam amit a videóban. A videó: https://www.youtube.com/watch?v=-UkSxanxqXg&list=PLGyaaiLprt..
2020. okt. 4. 20:35
 6/20 tabaki ***** válasza:
100%
Elolvasod a hibaüzenetet.
2020. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
*CS0128 CS0165
2020. okt. 4. 20:38
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Szó szerint a pofádba tolja mi a hiba, de hacsak nem állítottad el még pirossal alá is húzza.

2020. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok gonosz lenni, de ha nem találod a hibát, vagyis nem érted a szintaktikát és a konkrét kódot, akkor kár volt átmásolni a videóról.

A kérdés azért rossz, mert erre csak azt lehet válaszolni, hogy át kell nézni, mi lehet a hiba. Ehhez pedig olyan minimum ismeretek kellenek, amihez más kérdés tartozik.

Szövegesen nem írt ki semmilyen hibaüzenetet? (Nehogy már mi keresgéljük, hogy az minek a hibakódja.)

Legrosszabb esetben a kódodat is feltehet egy kódmegosztó oldalra, hogy lássuk.

2020. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 tabaki ***** válasza:
100%

Tudod mit? A saját programodat mutasd be, ne a másét. Eleve nem értem a gondolatmenetedet: Ha te magad nem vagy képes megtalálni a hiba okát, nem az lenne a leglogikusabb lépés, hogy nézze meg inkább valaki más, tapasztaltabb? Milyen dolog már alapból azzal indítani, hogy bocs, srácok, tévedhetetlen vagyok, nálam kizárt a hiba? Azért egy sima összeadásba nem szokott beleroppanni a fordító, a videósról sem feltételezem, hogy holmi filmtrükkel érte volna el a programja működését. A hibaüzenetek értelme:

[link]

[link]

Úgy tűnik, kétszer próbálsz létrehozni egy változó, illetve valamelyiknek nem adsz értéket.

2020. okt. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!