Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi lehet a hiba? EF, adatbázis...

Mi lehet a hiba? EF, adatbázisba írás.

Figyelt kérdés

[link]


Bekommenteztem a dolgoat. A lényeg, hogy hiba nélkül lefut, de az adatbázisba nem teszi be az új felhasználót.


2020. okt. 10. 13:50
 1/4 A kérdező kommentje:

Közben ránéztem az SQL Serverre és ott bekerülnek az adatok, a Visual Studioba nem látszódik, csak ha kilépek és vissza.


Viszont még mindig nem jó.


A permission és az activation táblába lévő kulcsot kéne beírnia az új user táblába, de a kód nem ezt teszi, hanem létrehoz egy új id-val egy másolatot a permission és az activationba is és azt az id-t adja meg. Érdekes ... Nem tudom, mi a lehet a gond.

2020. okt. 10. 14:45
 2/4 A kérdező kommentje:

Addig eljutottam, hogyha úgy csinálom, hogy a


using(cnDatabase context = new cnDatabase())

{

}


Kiszedem és helyette felül simán cnDatabase context = new cnDatabase()


Akkor nem csinálm új recordokat, amiket nem kéne bár nem tudom, hogy miért.

2020. okt. 10. 16:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki tudja, hogy a usinggal miért duplikalódnak az idegen kulcs tábláiban tartozó recordok akkor megköszönöm egy sörrel. ;)
2020. okt. 11. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ha esetleg valaki tudja, hogy a usinggal miért duplikalódnak az idegen kulcs tábláiban tartozó recordok akkor megköszönöm egy sörrel. ;)"


Kód nélkül nincs megoldás és nincs sör sem. :( Tedd fel valahová a kérdéses részt, mert látatlanban nehéz segíteni. Hastebin pl

2020. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!