Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van egy szerverem minecraft-ra...

Van egy szerverem minecraft-ra, haverokkal akarunk játszani, viszont őket nem engedi fel. többi lent?

Figyelt kérdés
hamachi programot használjuk, 1 "szobában" vagyunk, viszont a szerver tulajdonság mappába IP-nek bertam a hamachi IPV4 ip-t is, én fel tudok jönni vele, a többiek viszont nem. mit rontottam el? online mode false-on van
2020. okt. 16. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
És mi a hiba vagy hibaüzenet?
2020. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a server-ip-t nem muszáj kitölteni, ha üresen hagyjátok, akkor az összes interfészen elérhető lesz.
2020. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a hiba, hogy uresen hagyva is, beirjak a hamachi ipt, az en ipv4-emet semelyikkel sem engedi fel oket, azt jelzi nincs szerver. Pedig a hamachin keresztul osszekottetesbe kene lennie. En fel tudok menni, de mas nem (masik geprol)
2020. okt. 16. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Az valószínűleg tűzfal probléma lesz akkor.
2020. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amikor először feltelepítetted engedélyezted, hogy a hálózat más gépei lássák egymást? (win10, kék sáv)
2020. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!