Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egyéni vállalkozóként könnyebb...

Egyéni vállalkozóként könnyebben tudnék elhelyezkedni programozóként vidéken?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, fontos a tudás is, de most az elején bejelentkeznék úgy, hogy EV, aztán a lényeg, hogy tanuljak.

Aztán ha eltelt vagy 2 év, akkor meg felmennék Pestre, de olyan helyre, ahol erős a home Office.

Mit gondoltok erről?


2020. nov. 2. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem valószínű.

Mit értesz egyáltalán vidék alatt? Nem mindegy, hogy Taktaharkány vagy Miskolc pl.

A home office meg kb. mindenhol erős most.

2020. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Az EV -nek nem sok köze van ehhez.

Ha jó vagy egyéniben, kitermeled az adót, hasznot hozol magadnak...

Akkor meg minek váltanád az EV -t, ahol magadnak termelsz?

Ha pedig nem termeled ki, felesleges az EV, akkor "olcsóbb" ha ingyen dolgozól.

2020. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Munkatapasztalatban, csak akkor számít bele, ha letettél valamit egyéni vállalkozóként. Mondjuk fejlesztettél valami programot, az h 2 évig dolgoztál Ev-ként inkább negatívum, mert ha jó lettél volna benne, akkor többre viszed és maradsz az :) Ez az objektív véleményem. Természetesen, ha megfelelő tudást össze szedsz, akkor már boldogulhatsz.
2020. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha pedig HomeOffice, mindegy hogy Pest vagy attól 300km -re vagy.

Lakhatás szempontjából pedig meg már annyire nem, mert dupla árak vannak pesten.

2020. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy azért jó az EV, mert így áron alul tudok elmenni.
2020. nov. 3. 00:52
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként pont Miskolcot értem.
2020. nov. 3. 00:52
 7/8 anonim ***** válasza:

áron alul nem tudsz elmenni "dolgozni", mert az KATA lenne, ami ilyen formában hamar megbukik munt bújtatott munkaviszony.

következő évtől pedig évi 3M limit is ott van...

2020. nov. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy ettől vonzóbb leszel-e a munkáltatók körében azt nem tudom (vs. igen alacsony bért kérni kb. ugyanott vagy). Gondolom még nem sikerült tapasztalatot szerezni, és az elején az elég nehéz tud lenni. Ennél talán ügyesebb megoldás az ha diákjogviszonnyal dolgozol, mivel ott még várhatóan kevesebbet is várnak el.
2020. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!