Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen elvárások vannak egy...

Milyen elvárások vannak egy Junior C# programozói állás betöltéséhez?

Figyelt kérdés
Jelenleg első éves vagyok az egyetemen, de előtte megcsináltam egy szoftverfejlesztő OKJ t, ahol C# ban eljutottam az objektum orientált dolgokig. Az egyetemen kezdtük előlről, de itthon magamtól haladok tovább. Nézegettem álláshirdetéseket, de a pozíciók 90%-ához több évnyi tapasztalatot kérnek. Hol érdemes állásokat nézni, esetleg projektmunkákat keresni?

2020. nov. 17. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem hallgatóként érdemesebb lenne gyakornokként jelentkezni, ami persze lehet kevesebb fizetéssel jár először, viszont egy kis tapasztalatgyűjtés után már könnyebb dolgod lesz.
2020. nov. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én diákszövetkezeten (Schönherz) keresztül kezdtem dolgozni egyetemista koromban.
2020. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
C#-ban minden objektum cseszdmeg, jó minőségi okj lehetett ha ez úgy eddig fel se tűnt... Amúgy gyakornokság, diákmaló az opció, bár te inkább tanulj, mert ez eddig gáz.
2020. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az álláshirdetések leírásai szerintem ne rémisszenek el. Engem a mostani és az előző munkahelyemre is úgy vettek fel, hogy a leírás alapján a fele dolgot nem tudtam. A mostaninál az is kiderült, hogy egy kiírás alatt toboroznak több különböző csapatba, ahol mást és mást kell tudni.

Egyébként szerintem juniortól elvárható, hogy a nyelvet oda-vissza ismerje (nem az adatszerkezetek neveire és hasonlókra gondolok) és legyen egy alapvető algoritmizáló készsége. A best practiceeket és módszereket majd magára szedi idővel.

2020. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én rá mennék az alap algoritmikus képességekre (leetcode), ha már a C#-ot elég jól tudom, hátha felvételin lesz ilyen feladat. Egyébként diákmunkát kell keresni, ott általában nem várnak el tapasztalatot.
2020. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2020. nov. 22. 00:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!