Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudom importálni ezt a...

Hogyan tudom importálni ezt a Java fájlt? Vagy mit rontottam el az exportnál?

Figyelt kérdés

Error: LinkageError occurred while loading main class View.Main

java.lang.UnsupportedClassVersionError: View/Main has been compiled by a more recent version of the Java Runtime (class file version 58.0), this version of the Java Runtime only recognizes class file versions up to 57.0


Ezt az errort kapom futtatáskor.


Rákerestem a neten, de azt nem értem, hogy hogyan lehetséges ez a hiba, hogy ugyan azon a gépen ugyan azzal az Eclipse programmal csináltam az exportot majd később az importot is.


Kezdő vagyok még. Mit rontottam el, hogy lehet elkerül ezt a hibát?


Le kell adnom házifeladatot, azaz elkell küldenem a projektemet és ha nem tudják megnyitni egyszerűen nem fogadják el.



2020. dec. 1. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Szó szerint eléd tolja, hogy 58as verziót 57es jre nem tud indítani. Frissítsd a legújabbra.
2020. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1# Igen, de nem ez volt a kérdés.


Meg miután leírom, hogy kezdő vagyok így feltételezheti a válaszoló, hogy nem tudom hogyan kell frissíteni, nem tudom hogy mit kell frissíteni stb...


Meg ennek tudatában elég lekezelő a válasz.


Plusz a kérdést nem azzal a céllal tettem fel hogy nálam működjön hanem ha elküldöm a tanáromnak nála működjön, mert ismerem és ha bármi error talál benne nem nézi tovább.


Amiben nem segít ha az én gépemen van valami frissítve.


Végül megtaláltam a megoldást. A fordítót át állítottam, hogy régebbi java verzió szerint fordítson, így más importálás után fut a program és feltételezem másnál is fog.

2020. dec. 1. 16:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!