Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen jogi követelményeknek...

Milyen jogi követelményeknek kell megfelelni egy játék piacra kerülése során ?többi lent

Figyelt kérdés
Készítettem egy játékot unreal enginbe ,semmi nagy eresztés de ötletes a barátaim szerint,viszont a játék témája kinézete egyezik a lego játékokkal ,Ilyenkor engedéjt kell kérni a legótol is ?A játékom unrealba készült és az epic game storera szeretném feltölteni.

2021. febr. 7. 19:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Bírom, hogy Pistike összetaknyol valamit ue-ben, amit valamiért egyből közzé is akar tenni, de az eulát már derogál elolvasni.
2021. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

1: mi van vénember? Kiújult az agyhugyköved?

Az EULA-nak kb. semmi köze nincs a lego céghez. A pistike itt bizony te vagy, csak pista bá-ra módosult az elmúlt 100 év alatt.

2021. febr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
5%

2#


Mindenki vén aki olyat ír ami nem tetszik neked? Zoom-zoom el innen

2021. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

"Az EULA-nak kb. semmi köze nincs a lego céghez."


Újra elolvastam néhányszor amit írtam, de sehol nem látom, hogy említettem volna bármit is a legóval kapcsolatban - aminek attól, hogy lövésed sincs róla, bizony ugyanúgy van eulája. Az ue-t viszont annak elfogadásával tudod használatba venni, ha nem tűnt volna fel. Az viszont világosan látszik, hogy az olvasott szöveg értelmezése a kis pisisek körében nem divat.

2021. febr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Inkább google playre rakd fel
2021. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

"Mindenki vén aki olyat ír ami "


milyen mindenki?

Ez ugyanaz a háborgó senkiházi.

2021. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Vivien. Kérlek mutass egy androidos telefont, ami x86_64-re, illetve windowsra fordított binárisokat futtat. Súgok: nincs ilyen.
2021. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

5#


Telóra optimalizálás más tészta

2021. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted én tudom mi az a x86_64 meg a bénurás?
2021. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
7: De, van ilyen. Intel clover trail.
2021. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!