Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 32 bites adatot 8 bites...

32 bites adatot 8 bites kereséssel nem található meg?

Figyelt kérdés

Ami nekem van hexa editor a telefonon maximális teljesítménye 8 bit, viszont a videóban azt mondta az illető, hogy 32 bites-re állítsam a kereső mezőt.


Mit lehet ilyenkor tenni?



2021. febr. 12. 15:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ezt kell megtalálni:

41397d0100


Tulajdonképpen ez a vacak hexa editor, ami a telefonon van jó egyáltalán valamire?

2021. febr. 12. 15:59
 2/16 anonim ***** válasza:
Telefonon akarsz debuggolni? Sok szerencsét... Elvileg amúgy a 8 bites is megtalálja az egyes byte-okat, csak nem egyben az egész értéket.
2021. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Ami nekem van hexa editor a telefonon"

Milyen hexaeditor, milyen telefonon?


"viszont a videóban azt mondta az illető"

Milyen videóban, milyen illető?

2021. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem igazán értem, hogy mi pontosan a kérdésed...
2021. febr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mindenféle rosszinulat és bántás nélkül mondom, hogy vannak olyan feladatok, amiket a megfelelő előismeretek nélkül nem lehet elvégezni. Az ilyen "nulla magyarázattal elmutogatom, mit hogy kell csinálni" videókkal meg pont az a baj, hogy csak mechanikusan az arcodba tolják, hogy mit csinálj, de neked közben fogalmad sem lesz róla, hogy tulajdonképpen mit is csinálsz. Ha pedig valami nem pontosan egyezik a videó készítőjének a szoftveres és hardveres környezetével, akkor könnyen lehet, hogy ami másnál működik, az nálad nem.

Miután még a kérdést sem sikerült érthetően megfogalmaznod, ebből arra következtetek, hogy magát a folyamatot egyáltalán nem látod át. Innentől kezdve pedig mind a kérdés, mint az igyekezeted értelmetlen. Térj vissza rá, ha kicsit komolyabb alapismereteid lesznek!

2021. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg a többieknek: Skyrimban akarna csalni a kis huncut, csak épp lövése sincs, hogy mit csinál.
2021. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
50%
Skyrim nincs mobilra... a Blades az nem Skyrim, es abban ugyanaz lenne a csalaskod?
2021. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És csak úgy mellesleg ez a sorozat mióta 32 bites? Akárhogy számolom nekem ez 40 bitnek tűnik.
2021. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Számítógépen már megcsináltam. HxD segítségével három hete.


És nem sok játékot vittem csalás nélkül. Az első az IGI volt pc, de csak azért, mert nem tudtam mi az a trainer...aztán elszaladt a ló, mert amire nem volt trainer, azt a cheat engine segítségével oldottam meg.


De jött egy élet tanító metódus, amikor x360 lett, mert nagyon sokat vártam, hogy a watch dogs játszak és tisztán, mert ez annyira cool játék...de erőgép kell hozzá és sok álmatlan éjszaka után időközben telefon helyett egy hatalmas tévét vettem, majd egy normális telefont 4/128 és csak akkor jött az ötlet nem kell 300 ezerért gamer pc, hanem tök olcsó egy használt konzol és egy használt watch dogs játékszoftver.


Néhány hét kutatás melyik legyen x360 vagy PS3, mely kutatás felesleges volt, hiszen a watch dogs csak x360-ra volt.


De én mint egy csaló-függő cumiztam a játékkal rendesen, de kivittem csalás nélkül... már a játékokat is úgy vettem, hogy van e hozzá csít pl. Saints Row sorozat.


Csak egy év után jöttem rá, hogy bizony (hash/rehash) lehet ám csalni x360 konzolon is... szóval hiába cumiztam a Fallout 3-mal, Farcry 3, Watch Dogs,


Emlékszem, amikor játékokat nézegettem és megláttam a farcry 4 azt gondoltam, kínlódjon vele a franc. Nem egy érdekes játék, nincs benne látnivaló, mint a Skyrim 5 ben.


Viszont a szükség szüli a legnagyobb eredményeket, mert a Skyrim 5 kezdődött a dolog, kezdetben hexa editorral játszadoztam, a későbbiekben teljes modolt mentésekkel.


Végül mindhez szereztem egy ilyen savegame FO 3,WD,FC3 játszogattam velük, de már felesleges a csalás, mert végigvittem tisztán, már nem izgalmas. És már nincs kedvem a Fallot New Vegas hoz a Skyrim 5 miatt, ezt nem lehet megunni.


Egyedül még az fáj, hogy a TDU 1 nem müködik a savegame, egyik sem amit leszedtem. És ezt majd hexa editorral fogom megnézni, pénzt akarok beletenni.

2021. febr. 12. 18:16
 10/16 anonim ***** válasza:
Skyrimre vannak cheat kódok meg patchek, modok, ha csalni akarsz.
2021. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!