Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Legjobb JAVA tutorial kezdőknek?

Legjobb JAVA tutorial kezdőknek?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne valami nagyon szájbarágós JAVA tutorialra, mert nagyon nem áll rá az agyam a programozásra, így viszont meg fogok bukni egy tárgyból.


Van valami ilyesmi tutorial, vagy lenne Nektek valami tippetek egy olyannak, aki csak kb túlélni akarja ezt a tárgyat és nem akar programozni?


2021. febr. 19. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A programozást nem lehet bemagolni, azt érteni kell, a gondolkodási módot elsajátítani. Gyakorolj az órai gyakorlófeladatokkal ha adnak, az sokat segít nekem. Illetve nézz Youtube-on Java alapos videókat(beírod hogy java tutorial és bőven van választék). Szorgalom nélkül nem fogsz jó jegyet kapni.
2021. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem bemagolható, de nekem az a bajom, hogy a legegyszerűbb feladatokat sem tudom megoldani az órai feladatok közül, csak ülök az üres fejlesztőkörnyezet előtt és elkezdeni sem tudom a feladatot megoldani.


Jó jegy nem kell, csak egy kettes, utána az életben nem akarok programozni.

2021. febr. 19. 22:05
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Ez nem a te hibád, hanem a tanárodé és az oktatási rendszeré. Szerintem imádnád, ha valaki normálisan meg tudná neked tanítani. Keress egy magántanárt, aki tud is tanítani :)
2021. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá Nagy Gusztáv könyvére, szerintem az jó.
2021. febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3: Még csak azt sem mondhatnám hogy rossz tanárom van. Gyorsan haladunk, az tény, de a hiba bennem lehet, mert a többieknek minden simán megy...


4: Köszi a tippet, rákeresek!

2021. febr. 19. 22:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy Guszi tényleg jó, nekem felsőoktatásba volt a tanárom. :)
2021. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

https://www.youtube.com/channel/UCK_DAaLso6GNsOKyL2funLw


Szerintem ő a legjobb. Nekem nagyon sokat segítek felkészülés során, érthető és nem is alszol el közben mint egyeseknél. és ki lehet szűrni, hogy melyik részre van éppen szükség

2021. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
AK Akadémia videókat szeretem javából. Miután írtam neki, válaszolt, szóval én őt ajánlom, annyival több, mint más videósok, hogy ha elakadok, lök rajtam egyet, és szerintem tök érthetően is magyaráz, na meg nem 5-10 évesek a videók, még most is mindig tesz ki újakat. https://www.youtube.com/playlist?list=PL1WwhU4dv6tG8C8aGca5I..
2021. febr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!
2021. márc. 5. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!