Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki aki senior programozó/f...

Valaki aki senior programozó/fejlesztő leirná nekem hogy hogyan és milyen képzések által jutott el idáig?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozom, hogy ebben az irányban fogok tovább menni csak nem tudom hogy ehhez mi szükséges?Esetleg elég tanfolyamokat végezni vagy főiskolát vagy egyetemet kell végezni.

Egyébként azért érdekel pont a senior mivel több állás hirdetés másfél milliós fizetéseket kínál.Nos ebből nem tudom hogy mennyi a valóság...

Meg olyanokat is láttam hogy Java Depoler igazából erről nem vagyok informált hogy mit is jelent.Ha valaki tudja akkor szívesen meghallgatnam.

Előre is köszönöm a válaszokat

16/l



2021. márc. 3. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%

"Egyébként azért érdekel pont a senior mivel több állás hirdetés másfél milliós fizetéseket kínál."


Akkor ezt már most felejtsd el. Nem azért, mert nem lehet valós összeg (nagyon is lehet), hanem mert úgysem jutsz el odáig, ha egyből a pénz motivál.

2021. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Az elején tanulsz, aztán gyakornok leszel, majd junior, medior és szenior. De ezek nem kőbevésett szintek, cégfüggő is. Előfordulhat, hogy egyik cégnél egy junior jobban keres, mint a másiknál egy senior.


Én részemről prog info BSc-t, majd MSc-t végeztem. BSc utolsó évében kezdtem gyakornokként, MSc alatt részmunkaidőben dolgoztam. Illetve azóta 6 éve teljes munkaidőben vagyok. Részt vettem számos tréningen. Tanultam önszorgalomból. Csináltam online kurzust és persze tanultam munka közben. Illetve 4 éve kiköltöztem Németországba, azóta itt dolgotok.

Angolul fontos még jól tudni.

Ha van kérdésed írj nyugodtan.

2021. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
57%

Figyi,ha szakmát lesz..od magasról és nem is tudsz programozni vagy akármi akkor hagyjad.

Most jól szándékból mondom.

De ha érdekel a szakma akkor hol laksz kb?(melyik megye)(ha faluban laksz akkor nem ajánlom)

2021. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
58%

De ha nagyon akarsz tanulni informatikusnak akkor fontos:

-Matek legyen jó

-Angolul tudj a legtöbbet

-gyorsan gondolkodj

2021. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Utálni fogod ezt a munkát, ha csak a pénz motivál. 1 hónap után ott hagynád.
2021. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

"úgysem jutsz el odáig, ha egyből a pénz motivál."

"Utálni fogod ezt a munkát, ha csak a pénz motivál."

Tudományosan bizonyított tény, hogy a pénz a legjobb motiváció kemény munkára. De eleve nem értem, hogyha valaki a kérdésében megemlíti a fejlesztők magas jövedelmét, egyből le van ugatva, hogy csak a pénz érdekli. Micsoda ostobaság ez. Mondok valamit: a fejlesztőket nem érdekelné a pénz, akkor a lead architectek is minimálbéren nyomnák.


De kérdező, mi az a "Java Depoler"?

2021. márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

"Tudományosan bizonyított tény, hogy a pénz a legjobb motiváció kemény munkára."


Hol is találom ezt a tanulmányt, esetleg tanulmányokat, ha több van? Vagy csak jöttél idefosni valamit, aztán nothing to see here módba kapcsoltál?

2021. márc. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Én csak azért jöttem, hogy erre ellenpélda legyek: "Tudományosan bizonyított tény, hogy a pénz a legjobb motiváció kemény munkára"

A család által több generáció során kitaposott útnak köszönhetően más területen 10x ennyit kereshetnék, helyette fejlesztő vagyok több munkával. Persze ha minimálbért kapnék, akkor elgondolkoznék, mert szeretnék nélkülözésmentes, de egyszerű életet élni. A fejlesztői bértől senki nem lesz gazdag. Ez az a szint, amit kicsit nyugatabbra átlagnak neveznek.

2021. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
47%

"Tudományosan bizonyított tény, hogy a pénz a legjobb motiváció kemény munkára."

Na és mi van akkor ha pl:valaki úgy utálja a munkáját hogy nem végzi boldogan?

Mondjuk én műszerész szakmám van és szeretem csinálni,és mondjuk keressem a munkát és imádok folyton szerelni meg bütykölni és havonta 740 ezret keresek.

2021. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
88%
fck logic,ha imádod a szakmád akkor azt csináld
2021. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!