Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Lehetséges a Microsoft magyaro...

Lehetséges a Microsoft magyarországi épületénél dolgozni pl szoftvermérnökként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A jövőben "software engineer" szeretnék lenni és láttam, hogy pesten van egy Microsoft épület. Ez nagyon felkeltette az érdeklődésem és gondoltam megkérdezem, hátha van aki tájékozottabb mint én.

Be lehet oda jutni, mondjuk szoftvermérnökként?

Jól megfizetnek?

Mik lennének a feladatok?

Egyáltalán folyik ott bármi fejlesztés, vagy inkább meetingek, előadások továbbképzések helye?


Köszönöm!



2021. márc. 8. 21:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
oké, pár év múlva majd jöttök hozzám munkáért :)
2021. márc. 8. 22:59
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A VIK kapcsolatban van egy rakás nívós céggel. Böngészd át a tanszéki listát, ahova tudnál menni gyakorlatra. Ha pedig módodban áll, Szirmay óráit mindenképp vedd fel. Elég jól megtudja nyitni az ember fejét a világra.
2021. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi keresünk a céghez villamosmérnököket, gyakornoknak is... itt is van programozás... ugyan nem Microsoft, hanem gyártás...de amerikai vállalat.
2021. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
50%

Azért ne tudd meg, hogy milyen hallgatók járnák a VIK-re, ennél azért van durvább is.

A közoktatás minőségének romlásával bekerülnek rosszabb diákok is, aztán egy kis szerencsével épphogy teljesítik az egyetemet, de tudásuk nem lesz.

2021. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha én olyan pozícióban lennék, és az önéletrajzodban látnám, hogy utoljára a Micro$oftnál dolgoztál, be se hívnálak interjúra.
2021. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
85%
#15 aki a Microsoftnal dolgozott software engineerkent, az nem hozzad fog menni interjuzni, ne aggodj.
2021. márc. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

#14: elkeserítő a helyzet! :-((((


De most komolyan... Tucatszám vannak itt olyan kérdések, hogy X, Y, Z egyetemen hol talál ezt v. azt (az állítólagos hallgató). Vagy még arra se veszi a fáradságot, hogy felmenjen az egyetem honlapjára, vagy tényleg nem tudom..... Funkcionális analfabétizmus, még az egyetemeken is...???


Vagy kiskamasz álmodozók kérdezgetnek itt, magukat egyetemistának kiadva???

2021. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"#14: elkeserítő a helyzet! :-(((("

Ha téged 100%-ra értékeltek, akkor engem miért pontoztak le? :DDD

Ugyanarról beszélünk. :DDD


"Tucatszám vannak itt olyan kérdések, hogy X, Y, Z egyetemen hol talál ezt v. azt (az állítólagos hallgató)"

Mondjuk ennek meg van a hátránya. Hallottam olyan hallgatóról, aki egy az egyben egy netes tutorial-t másolt le és adott be az egyik prog házinak.

2021. márc. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!