Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy ha az ekrn.exe gondolom...

Hogy ha az ekrn.exe gondolom ez a nod egész nap 100%-on pörgeti a processzort csak úgy teljesen magától olyankor mi csinál? Egy komplett egész gépre ki terjedő vírus irtás sem tart ennyi ideig csak kb 3óra és befejezi! De ezt újra kellett indítani!

Figyelt kérdés
A feladatkezelőbe látom egész nap hogy 100on pörgeti a processzort ekrn.exe eset mi a szart csinál el képzelhető hogy maga a nod adatokat lopjon?
2021. máj. 22. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Legális forrásból telepítetted a szoftvert?
2021. máj. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez csak egy próba verzió amit az oldaláról töltöttem le. Már rég elavult. Avastot is használok de még is ez az exe csinálta.
2021. máj. 23. 21:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Az általában nem javasolt, hogy egyszerre két vírusirtó legyen ugyanazon a gépen...
2021. máj. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mért mi bajt okoz? Na és ez az ekrn miért pörgette így a processzort egész nap vagy 15órát?
2021. máj. 24. 04:49
 5/11 anonim ***** válasza:

A Kaspersky oldalán elég jól osszefoglaljak, igen okozhatja a dupla vírusirtó a lassulast (sőt hardver hibákat is!):


In the best case, your system might be slowed down and cause some frustration. Your daily device use will feel inconvenient as the antivirus workload ebbs and flows.


But in worse situations, the sheer power consumed in the battle can cause your machine to seize up and crash. Older or low-end computers freeze more often in these cases.


In either case, you are putting your system at risk as your system’s brainpower is throttled. Threats may go completely unnoticed as they slip past your overworked security. Your computer or mobile device may experience hardware failure, damaging vital data and files.

2021. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
He ez nem lassulás az hogy 100on pörög a processzor a feladatkezelőbe látszik!!!!
2021. máj. 24. 19:09
 7/11 A kérdező kommentje:
Meg mondom ez mikor szokott lenni amikor filmet nézek a neten és be jön egy halom felugró ablak!
2021. máj. 24. 19:11
 8/11 A kérdező kommentje:
De hiába nyomom ki a firefoxot mindent ez tovább nyomatja amíg újra nem indítom direkt meg néztem hogy akár egész nap is csinálja!
2021. máj. 24. 19:12
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet kirptovaluta bányász dolog, javascripttel indítva..

"

JavaScript files that use the CPU of visitors to mine cryptocurrencies without their knowledge (or explicit permission). This can come in the form of malicious software that is installed on a user's computer, an undetected JavaScript file that mines in the background or a pop-under window that can continue to mine coins even after the browser is closed.

"



[link]

2021. máj. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Full felesleges egy jól beállított Eset termék mellé más vírusirtó! Bőven elég egy NOD32 (vagy egy tűzfalas verziója).


Lehet hogy be van állítva, hogy a háttérben scanneljen, vagy csak soha nem futott még le. Ellenőrizd a beállításokat. Az Avast-tól meg szabadulj meg! Mert semmit nem ér! Inkább csak árt! Ha mindenképpen valami ingyenesnél akarsz maradni, akkor használd a Windows beépített Defenderét.

2021. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!