Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozással, fejlesztéssel...

Programozással, fejlesztéssel foglalkozóknál területtől függően hány forintra jön ki (tól-ig) egy norma bruttó munkaóra magyarországon, és külföldi munkáltató esetében? Saját tapasztalatok is jöhetnek, csak a területet is ha kérhetném :)

Figyelt kérdés

2021. jún. 7. 10:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A bruttóm 600.000 Ft/hó + 30.000 Ft adómentes cafeteria. .NET backend fejlesztő vagyok (multinál vagyok alkalmazott) vidéken, 4 éve dolgozom főállásban a szakmában. Még mindig az első munkahelyemen vagyok, nem váltottam.
2021. jún. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszolóknak, még az érdekelne, hogy közületek kinek van végzettsége is ezekhez amiket felsoroltatok, és milyen?
2021. jún. 10. 15:01
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös vagyok:

BME műszaki infó (még osztatlan képzés)

+ egy rakat MCP vizsga, bár azt senki nem kérte, de ingyen volt és járt utána szabadnap :)

2021. jún. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
En 3-as vagyok, mernokinfo BSc-m van, de mar a diploma megszerzese elott elkezdtem dolgozni iskolaszovetkezeten keresztul.
2021. jún. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!