Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A Jet Brains-ről vélemények?

A Jet Brains-ről vélemények?

Figyelt kérdés
2021. jún. 21. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Igen.
2021. jún. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem vélemény :D
2021. jún. 21. 08:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Pl használnátok-e a programokat mondjuk VS vagy Codeblocks helyett?
2021. jún. 21. 08:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen nyelvre. C++ra pl. én VS-t választanák mindenek felett, nem a CLiont vagy a Codeblocks-ot. De ez mindenkinél más lesz. A kérdés pedig rosszul van feltéve, mert a JetBrains egy óriási cég, van sok-sok terméke.
2021. jún. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Fos java
2021. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

IntelliJ, Clion és PyCharm-ot használok. Rengeteget segítenek, én csak ajánlani tudom.

DE! Ha tanulsz vagy hobbiprogramozó vagy nem éri meg előfizetni, csak akkor ha hivatásszerűen programozol. (Egyetemi diákoknak tanulmányaik alatt ingyenes)

2021. jún. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de annyival nem ad többet, hogy előfizessek rá. Ha profi fejlesztő lennék, akkor lehet, hogy másképp gondolnám, de hobbiból, illetve azért, hogy rendszergazdaként munkám megkönnyítésére szkriptelgessek, vagy arra, hogy néha mellékesen egy-egy maszek fejlesztői megkeresésnek eleget tegyek, nem éri meg. Egyébként is: van tucatnyi ingyenes fejlesztőeszköz: Eclipse, VS Code, Atom, Sublime Text, CodeBlocks, Geany, stb. (Oké, ezek némelyike inkább text editor, mintsem IDE, bár pl. a Sublime Text távolról sem csak egy felturbózott Jegyzettömb.) Ezek közül az Eclipse kb. hasonló szolgáltatásokat nyújt,mint a JetBrains.
2021. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Rengeteg lehetőség van, én a Scalahoz használtam, arra jó volt.
2021. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Windowson, ha nincs ingyenes előfizetésed (egyetemi pl) akkor nem nagyon érdemes előfizetni clion-re/riderre szvsz, nem jobb sokkal mint a VS, sőt //az intellij-nek meg pycharmnak meg tudtommal van ingyenes verziója

linuxon megfontolandó lehet, azonban azt neked kell tudnod, hogy megéri e, tuti van valami próbaidőszak.

2021. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!