Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Melyik programozó tanfolyamot...

Melyik programozó tanfolyamot ajánlanátok egy teljesen kezdőnek, ami megfizethető is?

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 07:30
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha papírt is adna a tudás mellett illetve otthonról végezhető legyen.
2021. júl. 14. 07:31
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Ohh, persze, legyen olcsó, jó, érjen is valamit meg még a tanár is menjen házhoz.:D
2021. júl. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam hogy olcsó hanem hogy megfizethető, és nem értem mi a problémád. Ha segíteni nem tudsz, minek írsz? :D
2021. júl. 14. 07:40
 4/24 anonim ***** válasza:
#2 és garantáltan kapjon vele munkát, ellenben pénzvisszatérítés jár.
2021. júl. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy rám pazaroltatok 2 percet az életetekből, már kaptam privátban hasznos választ. Ha ilyen unalmas az életetek, írjatok még lekezelő kommenteket nyugodtan, senkit nem tartok vissza :)
2021. júl. 14. 07:45
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem iratkozz be egyetemre.

Van FOSZK képzés, ott nincs annyi matek.

Ingyen van, és a papír még ér is valamit.

Az ilyen bootcampek azért nem jók, mert egy hét alatt leadnak neked egy rahedli anyagot, aztán két hét múlva már le fogod szarni.

2021. júl. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Alex Fly ***** válasza:
Beiratkozol egy ilyen képzést adó technikumba felnőttoktatásra. Nem kell fizetni, viszont járnak a tanulói jogviszonnyal járó előnyök (pl. diákigazolvány) - és garantáltan elfogadott iskolai bizonyítványt ad.
2021. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Annyi a probléma, hogy munka mellett szeretném csinálni, ezért is valami sima képzésre gondoltam. De még nézegetem mik a lehetőségek :)
2021. júl. 14. 09:35
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Programtervező Informatikus szak levelezőn, valamelyik egyetemen. Én is munka mellett csináltam. Meg lehet csinálni és ér is valamit a papír.
2021. júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%

Most indult újra az Újratervezés program, én bátram ajánlom!


Tudom, sokan zsigerből elutasítanak mindent ami állami, de szerintem ez kivétel!


Másodsorban én az előző Újratervezés Programban részt vettem, utána INGYEN mehettem Junior Front end fejlesztő képzésre, majd INGYEN egy junior Full Stack API fejlesztő képzése. Kb 1 éve tanulok így intenzíven. Kb 1-2 hónap múlva hivatalosan is Full stack fejlesztő leszek! És honnan kezdtem? Az Újratervezés program (természetesen mellette még más képzéseket is csináltam).


Szóval ha valaki komolyan gondolja, egy Újratervezés Program tényleg egy karrierváltás is lehet.

2021. júl. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!