Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudom a C# programokat...

Hogyan tudom a C# programokat a legjobb módon kitanulni?

Figyelt kérdés
Van nagy gondom a progi megértésével, és míg az alap parancsok mennek, addíg elveszek azok összekapcsolásában és használatában. Hogyan tudom ezt jobban alkalmazni?

#C# programok #C# gyakorlás
2021. júl. 21. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
te most fejlesztői környezetre gondolsz? mert a c# programok elég hülyén hangzik
2021. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Te sehogy.
2021. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
alap parancsok .-.
2021. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gyakorlod, újratanulod a dolgokat amik nem mennek
2021. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok gonosz lenni, de a fogalmazásodból ítélve nagyon sok mindennek nem vagy még tisztában. Ez nem bántás, sőt,ez jó, hogy kiderült, mert így tudni lehet, hogy mit kell csinálnod. Kezdd nagyon az elején, haladj lépésenként, és majd amikor már ezek rutinszerűen mennek, csak akkor menj tovább! Először csak próbálj mondjuk szöveget kiíratni. Vagy számot. Csinálhatsz olyat, hogy egy számot bekérsz, és a kétszeresét kiírod. Stb. Ilyen egyszerű, primitív dolgokkal kell kezdeni. Aztán belekóstolhatsz a ciklusokba. Írasd ki ugyanazt a szöveget annyiszor, ahányszor a felhasználó szeretné.

Nem fogok mindent tételesen leírni, keress egy jó tankönyvet, és lépésenként gyakorolj be mindent,mindaddig, ameddig az reflexből nem megy már. Ha az alapokkal tisztában vagy, akkor sokkal könnyebb lesz komolyabb dolgokat is végrehajtani. A kulcs: ne siess!

2021. júl. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!