Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tudom beállitani XP-n az...

Hogy tudom beállitani XP-n az internetkapcsolatot? DSL-re kapcsolódnék és t-online a szolgáltató. Csatlakoznék de kiirja hogy 611-es hiba nem látja a modemet. Win 7 en olyan egyszerü de XP-n.

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol rontod el talán ha kicsit leírnád,hogy hogy csináltad .
2010. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sztem inkább xp-n egyszerű, win 7en kerestem vagy 10 percig :D

Ennyi infóból arra gondolnék hogy a hálózati kártya nincs megfelelően telepítve, mivel a modem azon keresztül kommunikál a géppel. (abban az esetben ha a modem normálisan működik.)

2010. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Föltelepitettem a lemezt(állitólag nem is kell) amit adtak,követtem az ustaitásokat,felhasználónév jelszó csatlakozás és semmi.Anno fölhivtam én őket és telefon és modem opcióknál kellett vmit csinálnom, de már nem emlékszem.Nehezen jött létre akkor is(a részemröl).Persze most is segitenének de már pénzért.
2010. aug. 29. 10:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazad van!Köszönöm!Most raktam föl a haver gépére 1 darab driver sincs mégb rajta.
2010. aug. 29. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Így kell beállítani:

[link]

2010. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!