Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy kell minecarfthoz plugint...

Hogy kell minecarfthoz plugint írni???

Figyelt kérdés
Már hónapok óta olvasgatom a külömböző oldalakon hogy nagyon könnyű, meg hogy a java nyelv nagyon hasonló a C#-hoz...stb. De fogalmam sincs hogy hol kezdjem mert a C#, python...-ben vannak egyszerű utasítások pl Console.WriteLine(""), printf(), de amikor a java plugin programozást nézem akkor mintha az egész kínai lenne. Tudok Python, C#, Html, Css, Batch nyelveken de a java nagyon kifog rajtam, mit javasoltok hogy kezdjek hozzá???

2021. aug. 10. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nem, az a baj, hogy te ezeken a nyelveken sem tudsz programozni. Attól, hogy egy "Hello World"-öt ki tudsz írni, meg talán egy konzolos számkitalálós progit össze tudsz dobni, még nem leszel programozó. Előbb ebbe kéne beleásnod magad, és ha már nem okoz gondot egy komolyabb program megírása, akkor térj vissza erre a kérdésre!
2021. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Java alapokat nézd át, annak is megvan a logikája és nem bonyolult nyelv. Én javát jobban szeretem mint a c#-t.
2021. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%

előszőr a javát tanuld meg valamennyire, csak aztán fogj a plugin íráshoz

[link]


plugin fejlesztés: [link]

2021. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Ezt a Youtube csatornát ajánlom:


https://www.youtube.com/user/MyMARKHD/videos

2021. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!