Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Autohotkey, az ilyen jelek...

Autohotkey, az ilyen jelek amik a leírásban találhatóak használata a regexreplace-be, hogyan?

Figyelt kérdés

Közel, elérkezek a feléhez, a tömörítő programhoz, ami valójában, részlegesen de jól működik, de, a regexreplace képtelen ezt becélozni:


XZač^‰…Ě0mĘP· (És az ehhez hasonlókat)


A program lényege, hogy bármit le fog tudni tömöríteni, több mint 92%-al kisebb-re. És, természetesen, ki is tudja bontani őket.



#kísérlet #tömörítő #unicode #Ansii #Fogalmam-Sincs-Hogyan-Lehet-Vesszőt-A-Regexreplace-BA-Rakni
2021. szept. 12. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

"A program lényege, hogy bármit le fog tudni tömöríteni, több mint 92%-al kisebb-re."


Ehhez a valóságnak is lesz egy két szava.


Amúgy, jól vagy?

2021. szept. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


Alakitsd át vagy Hexáva vagy Asciivá és úgy tömöritsd le (pl '^' : asciiban 94 hexában pediglen : 5E


De az előttem szóló jót irt, nem fog összejönni, hogy mindent 92 %-ra tömöritsen (ha ez összejönne akkor milliárdos lehetnél az algoritmus eladásából).


Mi a Gond:


Letömörited a fájlt (legyen modjuk 10000 bájt méretű a tömöritendő fájl). Számoljunk csak 90 %-al, tehát a betömöritett fájl mérete 1000 bájt lesz (10 %). Ha most a betömöritett fájlt átnevezem és újra betömöritem akkor újra 10 %-kal számolva a méret már csak 100 bájlt lesz. Ha ezt most megcsinálom még 2-szer akkor kapok egy 4-szer tömöritett fájlt aminek a mérete 1 bájt.


Üdv.

2021. szept. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, össze fog jönni, a valóságot átvágja majd a programom :D Az Ascii-s dolog, az jó ötlet, a Hexa-nál viszont, az egész tömörítő programomat át kéne írni, a logikai algoritmus művelete, nem igényel sok időt, az egész az összefüggésről szól, hogy megírjam a programot, szükség volt, egy fél-random generátorra hozzá, ami szintén egy script, meglesz, a 92%, akár több is, és a tömörítő program, nem lesz nagyobb, mint pár mb.
2021. szept. 13. 12:23
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

"az egész az összefüggésről"


Igen, ez az ami baromira hiányzik belőle.

És hát igen, a random generátor az mindig script és ezt fontos tudni. Van sok hülye, akik úgy tudják, hogy az függvény, na de hol vannak ők hozzád, nem igaz?

2021. szept. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hé, kedves. Ne figurázd ki a szavam, másrészt, senkit se minősítettem. Csak azért csinálom a programot, mert szeretném gyorsítani a fájl átvitelt. Van benne összefüggés ne aggódj, nem neked kell bizonyítanom, hanem magamnak. Azon kívül, fontos tudni, hogy script, mert végülis az. Hát nem? :D Nem vitázni vagyok itt gyakori kérdéseken, hanem kérdezni, és másoknak segíteni.
2021. szept. 13. 12:32
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

"Van benne összefüggés ne aggódj"


Ja, hogy már tettél is bele?!

Értem. Értek mindent.

2021. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D Te aztán, jó pofa személy vagy :D Na de, köszönöm a válaszokat :D Ment a zöld mindenkinek.
2021. szept. 13. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:
77%

Én nem értek a program íráshoz, de egy hatékonyabb tömörítőprogram készítésén én is eltöprengtem egy picit.

Na jó, nem is picit, hanem sokat.

De az én ötletemben többféle tömörítési fokozata lenne a programnak.


Az első tömörítési "fokozatban" kb. az egyharmadára lehetne csökkenteni a fájl méretét.

A második fokozatban 2/11-re,

a harmadikban pedig 1/8-ad méretűre.


Viszont, kérdező, muszáj megkérdeznem, hogy a

"Tömörités bármekkora fájlt 2 bájtba!" is a te ötleted volt még 16 évvel ezelőtt? 😁

2021. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nem, nem az én ötletem volt, mivel 16 évvel ezelőtt, 4 éves volnék. Az elképzelés egész jó. És, találtam a " ! hasonlókra is megoldást.


Nem kicsi, 1-2 gb-os lesz a tömörítő program, mire kész, viszont, ez ki fog tudni bontani bármit, és tömöríteni, egész jól. Mivel, 50 mb-os fájl-t, már letömörítettem vele közel 400kb-ra (Audió fájlt). Csak egy generátor félét kell írjam, hogy beautomatizáljam benne, az érzékelőt, ami tudja a dolgot és alkotja a dolgot. Tehát, ez egy olyan lesz, ami egy fájl alapján írja meg önmagát, 1-es és 2-es következeti szabály használatával. Viszont, minden esetben lesz egy minimum érték, amit bonyolultabb lenne átlépni, azért kell nekem ez a generátorféle dolog, amit megfogok alkotni, mert így, nem kézileg kell beírni a fájl-t, pár napba telt igazából.

2021. szept. 16. 00:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!