Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki segítene egy egyszerűbb...

Valaki segítene egy egyszerűbb feladatban?

Figyelt kérdés

Háziként kaptam ezt, hogy csináljam meg, de már lassan 2-3 órája szenvedek vele és egyszerűen sehogy se akar összejönni nekem. Elviekben egy eléggé egszerű feladatról van szó, de én most programozok életemben elöszőr és valahogyan még olyan fura nekem az egész.


A feladat:

Írj C-programot, mely a standard inputról beolvassa egy kocka oldalhosszát (egész szám), majd kiírja a standard outputra a kocka oldalhosszát, térfogatát és felszínét az alábbi példa szerinti formában:


A kocka oldalhossza 2 m

A kocka terfogata 8 m3

A kocka felszine 24 m2

Vigyázz arra, hogy a programnak nem feladata üdvözölő szöveget és információkat írnia a standard outputra. Csak azt írd ki, amit a feladat kér.


Nagyon megköszönném a segítséget, mert én egyszerűen nem tudom hogy mit rontok el folyton.



2021. szept. 20. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel most nem segítek, mert ott a kód is, de ha nem csak bemásolod, hanem megérted, hogy mit miért, akkor magadon segítesz.

[link]

2021. szept. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, most ezzel végre sikerült jól megoldanom a feladatot, meg rájöttem arra, hogy mi volt eddig a probléma. Szóval köszi még egyszer a segítséget.
2021. szept. 20. 10:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!